Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mondani jó puskázási...

Tudnátok mondani jó puskázási módszereket? Én pl. tolltartóban, pulóver zsebben vagy esetleg tenyérre-ujjra írást ismerem, ezeken kívül tudtok? Jó lenne olyan ami használható és hatékony!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 11:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
58%
Ja, ja. A tuti módszer a tanulás. Nem lehet vele lebukni.
2013. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ó persze, próbálj megtanulni 100 oldal állattant vagy növénytant, akkor talán kicsit máshogy állnátok hozzá. De azt hiszem nem ez volt a kérdés, hanem puskázási módszer. Maradjunk a kérdésnél, haszontalan válaszokat nem kérek, köszi! :)
2013. ápr. 15. 11:59
 3/34 Antimod ***** válasza:

Nekem a padra írás jött be, olyan halványan, hogy a tanár a rosszabb szeme, vagy egyszerűen a távolság miatt ne láthassa. Ha nagy a gáz, néhány ártatlannak tűnő mozdulattal letörölhető.

Nem válik be viszont, ha elültetnek.

2013. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Antimod ***** válasza:

Ja, most látom, állattan, egyetem, az részben problémásabb, padra írás nem jön be, viszont ha középre ülsz, kevésbé vagy látható és több lehetőséged van.

Hallottam már egész extrém ötleteket erre, a kólásüveg újranyomtatott címkéjétől(!) kezdve a mobilnetezésig.

2013. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
13%
100 oldalt kell megtanulnod? Egyetemen vissza sírod még.. Ülj le és tanuld meg!
2013. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
15%

Ó, te szegény! Egyetemre jársz, anyuci, apuci azért pénzel, hogy ott melegedj? Nem! Azért, hogy ott tanulj. Egyéb dolgod sincs, mint tanulni.

100 oldal nem a világ. Ki kell kapcsolni a netet, a telefont, a zenét és neki kell állni tanulni. Ennyi.

2013. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
42%

Nem mindig tudod használni

Mert van, mikor úgy adnak feladatot, hogy vagy szétültetnek, vagy eleve (legalább)

kétfajta feladatsort adnak (hogy ne lehessen a padszomszédról leírni)

2013. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
0%
Érettségin ez nem fog menni
2013. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

mp 4 karóra, okostelefonba feltöltött anyag, mp3-ra rámondani és beszerezni egy mini fülhallgatót és úgy visszahallgatni, ugyanez a fülhallgatós módszer telefonnal, azaz a vonal másik végén valaki diktál (persze ez tételeknél működik tesztes kérdéseknél nem annyira)

Regiszter toll, amiben előre elkészíted a forgathatós puskát és azzal a tollal írsz, uv toll, ami láthatatlan olyannal csinálsz puskát..kb. ennyi ami az eszembe jutott. De legjobb ha megtanulod..mert bármilyen ötletes is egy megoldás, lebukni le lehet..persze a "mankó" készítés nem árt, addig is tanulsz.

2013. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

#6 ez egyetemen van... SZóval ülj le...


#7: Államin vagyok és nem pénzel senki, előző félévbe pedig ösztöndíjat is kaptam... Szóval te is leülhetsz. Tudom mit és hogy kell tanulni, de ez az állattan tiszta latin, meg szövetek, csontok, stb... Ne az észt osszátok itt, hanem segítséget kértem, nem kioktatást...

2013. ápr. 15. 19:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!