Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mondani jó puskázási...

Tudnátok mondani jó puskázási módszereket? Én pl. tolltartóban, pulóver zsebben vagy esetleg tenyérre-ujjra írást ismerem, ezeken kívül tudtok? Jó lenne olyan ami használható és hatékony!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 11:54
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Nem érdekel hidd el kinek mekkora überkirály diplomája van. Mégegyszer mondom: NEM EZ VOLT A KÉRDÉS! Ha nem tudtok érdemben hozzászólni a témához, akkor minek szóltok hozzá? Nincs más dolgotok? ^^ Alaptalanok a vádak amiket enekem ide felvázoltok. Ha annyira jártas lennék puskázásban, akkor nem kértem volna segítséget, nemde? Az ember 1x akar puskázni, már leoltják... Hát köszönöm szépen... Gondolkodjatok inkább előtte, köszi!
2013. ápr. 16. 15:16
 22/34 anonim ***** válasza:
Reménytelen vagy.
2013. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Antimod ***** válasza:
100%

Inkább a vitátok reménytelen: teljesen szubjetív dolgokon estetek egymásnak.

Tanulni valóban hasznos tevékenység, de véleményem szerint elsősorban azt, ami valóban érdekel. Ami nem érdekel, de kötelező tudni egy vizsga erejéig, rövidtávon úgyis elfelejti az ember. Ergó teljesen felesleges.

Én azt vallom, mindennek és minenkinek nem lehet megfelelni; mindenkinek magában kell felállítani egy mércét, mit miért és mennyire tanul meg. Minden egyetemen, minden szakon voltak, vannak és lesznek olyan tantárgyak, amelyek anyaga egy későbbi munkahely követelményeihez képest teljesen irreleváns, akkor meg minek biflázd be, azon túl, hogy a lebukás veszélye nem fenyeget (csak a leblokkolásé), és szépen megdícsérheted magadat, hogy jó diák vagy.

Szerintem hosszú távon egyetlen személy elvárásainak kell megfelelned: saját magadénak. Minden más lényegtelen, és a végére homályba vész. Ugyanakkor az is fontos, hogy ne állítsd se túl alacsonyra, se túl magasra a lécet saját magad számára.

2013. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Köszi Antimod! Egyébként vannak olyan tantárgyak, aminek semmi értelme, és a későbbiek folyamán sem lesz rá szükség, főleg nem munkánál! Pl. deriválást, integrálást matekból hol fogod használni? Sehol...

Ha én puskázni akarok, akkor azt hagy döntsem el én légyszi... Véleményem szerint csak az eredmény a lényeg, vagy így, vagy úgy, csak görbüljön a jegy.


És mégegyszer és utoljára: Volt egy kérdés, arra várok választ, másfajta kioktatás nem érdekel...

2013. ápr. 16. 16:05
 25/34 anonim ***** válasza:

Legalább valamelyik "javaslatot"

tudtad (most) használni?

Néha tényleg nehéz a puskázás, ha a felügyelő tanár

(nem tudom ott nálatok hogy van) egészidő alatt

föl-alá mászkál a teremben és árgus szemekkel figyel

mindenkit (te meg tiszta ideg vagy hogy be tudod-e fejezni)

2013. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Nem nagyon... Majd pót ZH-n. :) Sajnos tehetségük van a tanároknak hogy nem a lényeget kérdezik, hanem a kis apróbetűs részt... Ezért is szerettem volna segédlethez nyúlni...
2013. ápr. 16. 16:18
 27/34 A kérdező kommentje:
" Elég sok helyen elég hasznos, főleg ha az ember komolyabban veszi a szakmáját." Ez konkrétan nem szak tantárgy hanem töltelék tantárgy volt, és csak fél évig, és soha többet nem lesz... Egyébként csak egy példa volt... Nyílván tényleg hasznos egy mezőgazdasági cégnél... nyílván az is nagyon fontos, hogy latinul tudd a csontokat...stb Folytathatnám, de nem fogom. Csak próbáltam rávilágítani hogy vannak oylan tantárgyak amit a jövőben, és am unkahelyen SOHA nem fogsz használni. Nyílván te is így vagy a nyelvtannal, hogy folyton nyomod itt OFF hozzászólásokat. Ha tanácsra lett volna szükségem, el megyek egy pszichológushoz, vagy megkérdezem anyukámat, de azért köszi. Tisztában vagyok vele mi a helyes, és mi nem, de a kérdés nem ez volt. És igen ezt szajkózom, mert a negatív kritikádra senki sem kíváncsi itt.
2013. ápr. 16. 17:19
 28/34 anonim ***** válasza:
32-es válaszlónak. Nem próbáltál meg segíteni a kérdezőnek, csak kritizáltad meg leszóltad. És erkölcsi prédikációt osztottál a képzeletbeli szószékedről. Mint valami erkölcsi felsőbbrendű, mindent tudó lény lennél akinek ehhez joga van és kötelessége ezt megtenni. Még azt képzeled hogy segítesz ezzel a hozzáállással bárkinek? Te amikor így szemléled magad akkor ugyanúgy csalsz, csak nem egy egyetemi tanárt versz át egy zh-n, hanem saját magadat. Mert nincs tökéletes ember aki mindent, minden körülmények között a "helyes" előírt módon tesz. Vagy benned lehet tisztelnem az első tökéletes lényt a földön? Ha meg nem Te vagy az a tökéletes akkor hagyd meg másoknak saját gyarlóságaikat. "ne ítélj, hogy ne ítéltess"
2013. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
42%

Azért nehéz lehet egy ilyen ZH

(Hallottam mástól is)

2013. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
42%

Ha tényleg mész pót-ZH-ra

addigra talán jobban be tudod "vésni"

(száz oldalt valahogy csak meg lehet

tanulni)Vagy valami "rendszert" keresni benne

2013. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!