Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mondani jó puskázási...

Tudnátok mondani jó puskázási módszereket? Én pl. tolltartóban, pulóver zsebben vagy esetleg tenyérre-ujjra írást ismerem, ezeken kívül tudtok? Jó lenne olyan ami használható és hatékony!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 11:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
56%

Bocs az off-ért, de nem tudom megállni. A kérdező segítséget kért, mert nem sok tanulnivalója. Erre a sok agyalágyult nekiáll nevelni meg előadást tartani, meg leírja,h sosem puskázott és másoddiplomázik munka mellett:D. Rátok férne egy pszichológus, mert nem normális dolog, hogy van egy kérdés a puskázásról, ti meg nekiálltok habzó szájjal leírni az élettörténeteket.


Egyébként ha nagy az anyag, sztem csak a mobil jöhet szóba. Nekem volt,h egész féléves anyag fnet volt a mobilon, de gondolom, már megvolt a zh.

2013. ápr. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
mert sok*
2013. ápr. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Flakonról leszeded a cédulát, beszkenneled és képszerkesztővel a (pl.) az összetevők listáját átírod a doga anyagára és kinyomtatod a cédulát, majd felragasztod. Ha nem gond, hogy a pad sarkán kint marad az üveged, könnyen másolhatsz észrevétlenül.
2013. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Kögam? :DD
2014. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!