Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szakokra mondják...

Melyik szakokra mondják mostanában, hogy büfészak?

Figyelt kérdés
konkrét példákat várok saját tapasztalataitok alapján, nem pedig trollkodókat

2013. ápr. 26. 13:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ!

Én büfészakon nem a haszontalan, hanem a könnyű láblógatós iskolákra gondoltam.

2013. ápr. 26. 15:02
 12/14 anonim ***** válasza:
21%

Ja így.

Akkor a környezetmérnöki, műszaki menedzser, turizmus vendéglátás tudtommal tud könnyű lenni. Mármint az első biztos, a másik kettőről csak én is hallottam, hogy tud könnyű lenni.

De mindegyik nehéz.

Mindhármon van pl. matek, ami abszolút sok dogon múlik, és ha rosszul magyaráz a tanár, plusz sokat követel és sok elméletet is, akkor akár ki is bukhatsz vele a suliból.

De tudtommal az alapozás után ezek a szakok könnyűek majd' mindenhol, talán a műszaki menedzser nem, mert ők kb. minden mérnöki ágba belekóstolnak.

2013. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként meg mit számít, hogy mi büfészak?

Egyik ismerősöm kommédián tanult, + magyar szakon. Ez a két szak néhány hülye véleménye szerint mennyire rossz, és tuti a mekibe megy majd vele az ember.

Aztán ha most megnézem őt, néhány éve végzett az egyetemen, és most kommunikációs tanácsadó egy nagy vállalatnál, jóval többet keres és jóval jobb élete van, mint annak a sok gyökérnek, aki a szánalmas életét úgy próbálja kompenzálni, hogy ide írogat, és másokat szólogat le. : )

2013. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%

13.

Hűha!

Komolyan van egy ismerősöd?

Ez aztán hatalmas létszám, ez is azért van, mert a keresztapja berakta oda.

Bár a duzzogó tílusod elnézve egy kamu az egész;)

Arról meg nem mi tehetünk, h rosszul választottál.

2013. ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!