Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Végzősök! Számotokra is...

Végzősök! Számotokra is fájdalmas és keserű a búcsúzkodás a középsulitól?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem "fájdalmas"

De azért kicsit "könnyes"

2013. máj. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak tanárok, akiket nehéz

otthagyni

2013. máj. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Régen voltam végzős.

De számunkra öröm ünnep volt.


Nem jöttünk ki a tanárokkal, ők szívattak minket, mi meg viszont.


Végre vége hangulat volt az egész osztályban.

2013. máj. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem igen és az osztály nagy részének is. Nekem nem a tanárok miatt fájdalmas, hanem mert már többet nem mehetek be, nem ülhetek le a megszokott helyemre és nem beszélgethetek a megszokott dolgokról a körülöttem ülőkkel, nem mehetek le többet a büfébe, nem izgulhatok dolgozatosztás előtt és nem tanulhatok azokkal, akikkel jóba voltam a dolgozat előtt egész este, hogy te ezt érted? magyarázd már el!. Én kisgimis voltam, úgyhogy 8 évig lényegében reggeltől délutánig nekem ebből álltak a napjaim. Úgyhogy nekem fájó dolog volt. Másrészt a tanárok engem nem igazán érdekeltek, de én szinte minden tanárral jóba voltam, szerettek engem, kivétel osztályfőnököm....:DDDDDDDDDDDDDD
2013. máj. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem egy kalap szar volt a középsuli
2013. máj. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még csak 11-be járok de már most tartok tőle. Nagyon fog hiányozni az osztályom és a napi rutin is adóban igazán jó érzem magam. Amiatt igazán nagy baj az az hogy attól félek ofőm elfelejt pedig nagyon jóban vagyunk. De hát akkor sem fogom látni minden nap és tudom hogy minden osztályban van "olyan" mit én.
2013. máj. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De sokan fent voltak az éjjel :D


Igen is meg nem is. Utáltam az osztályom, fele nagyképű szar, olyannyira irritálnak h felb*szom magam ha meglátok egyet. Másik fele a normális, velük szoktam bandázni. Miattuk van a szomorúság benne. Meg az fáj még h nem fogok többet abba a városba járni, nem fogok azzal a busszal menni minden reggel, meg haza amin sokat szoktunk hülyéskedni. Meg így általánosan a ballagás ilyen jó mert végzős vagyok, fasza érzés, másik meg szar mert a jó barátoktól búcsú van. Szétszór minket a sors elég rendesen. 19/F

2013. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!