Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges év ismétlés egyteme...

Lehetséges év ismétlés egytemen? ( Széchenyi István egyetem, Győr )

Figyelt kérdés

Első szemeszterben több tantárgyat nem sikerült megcsinálnom, és most a másodikban pedig pont annyit tudtam csak felvenni, hogy épp betudnám felyezni a második szemesztert. Tudom, hogy tudnék tantárgyakat ismételni, tehát folytatnám az iskolát és mellette felvenném azokat a tantárgyakat amik nem sikerültek, de nem akarom így. A kérdés pedig az, hogy az egészet újra tudnám kezdeni? Tehát újra elsőből, újra minden tantárgyal?

Hallottam olyanról, hogy ilyet csak úgy lehet megoldani ha újra jelentkezek az egyetemre, ez ugye egy év teljes kieséssel valósulhatna csak meg ( mivel lejártak a felvételi határidők, vagy így van más lehetőség? ) , és ebben az esetben újra kellene mindent csinálnom? Papirok beadása, tehetség vizsga stb.

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. máj. 3. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kezdheted újra, eltörölve mindent, ami előtte volt. Csak is úgy, ahogy leírtad. Mármint, hogy újra felvételizel, de annak nincs sok értelme. Folytasd amit elkezdtél, max. csúszol.
2013. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lenne az értelme az újrakezdésnek?
2013. máj. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!