Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit tennétek a következő...

Ti mit tennétek a következő helyzetben? Van egy tárgy (egyetem), ami elég komoly problémát okoz nekem, nem igazán tudom megoldani a feladatot, ami kapcsolódik hozzá.

Figyelt kérdés

Hozzátenném, hogy ez a félév nagyon kemény volt, elég komoly magánéleti problémáim is voltak, amik miatt nem tudtam úgy alakítani a dolgaimat, ahogy jó lett volna. A többi tárgyat meg tudom oldani, csak ez az egy okoz problémát.

Ha most nem kapok jegyet, csak az átlagom lesz rosszabb (de a diplomába nem számít bele, csak a záróvizsga és a szakdolgozat jegye), illetve jövőre is elvégezhetem a tárgyat, emiatt nem csúsznék.

Elég stressz van így is az életemben, sokat segítene, ha legalább ez nem okozna gondot, és csak fontos és nehéz tárgyaktól venné el az időmet, amik miatt csúszhatnék a szakzárásal, ha nem sikerülnének.


2013. máj. 4. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmész, megpróbálod, ha sikerül, túl vagy rajta, ha nem, majd jövőre. Egy próbát mindenképpen megér.
2013. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy feladat, nem vizsga. Gyakorlati jegy.
2013. máj. 4. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Értsd jól. Akkor megcsinálod legjobb tudásod szerint a feladatot, tanárnak leadod, ha elfogadja, túl vagy rajta, ha nem, jövőre megpróbálod.


Csoporttársak nem tudnak segíteni? Felsőbb évesek?

2013. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-astól jobbra nem tudom megcsinálni (nem, az nem jó). Jövőre meg 3 tárgyam lenne kb., szóval lenne időm rendesen megtanulni.

Kedves csoporttársak ne fogadtak be a csoportjaikba, úgyhogy egyedül kellene csinálnom (mert lehet csoportban is működni).

2013. máj. 5. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!