Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaly érettségiztem történele...

Tavaly érettségiztem történelemből 55%ra sikerült most ismételten érettségizek középszinten . Mi lesz ha esetleg rosszabbul sikerül mint a tavalyi?

Figyelt kérdés
Már van érettségi bizonyitványom akkor erről csak egy lapot kapok vagy hogy is van ez?

2013. máj. 7. 12:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

:) hát ne is mondd, kicsit verem a fejem h ennyire ellustultam és alig tanultam..még a világháborúig sem jutottam, pedig az tuti benne lesz és el kell jutnom odáig.

Nagyon msok szerencsét kívánok!Majd írj holnap h h ment! :) ÉS azért még nézz át pár fontos eseményt :)

2013. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Majd mindenképpen megirom azért nézegetem a könyvet vagyis olvasom:D de nem sok minden ragad meg de hát a remény hal meg utoljára:D
2013. máj. 7. 13:01
 13/20 anonim ***** válasza:
így van :) reméljük nem lesz nehéz..már az esszét nem is gyakoroltam :(
2013. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Történelem éretségen ez az új tipusú atlasz is használható?cartographia kiadó a borítóján egy pajzson oroszlán van ilyen narancs sárga színű beleköthetnek hogy újabb kiadás ? csak ez alapján tanultam és írásbeliket néztem nem volt kikötve sose melyik fajtát ebbe beleköthetnek?
2013. máj. 7. 18:06
 15/20 anonim ***** válasza:

na h sikerült?

sztem nehéz volt :( az első része nagyon

2013. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
nagyon rosszul:( ha ez rosszabb lesz, mint a tavalyi akkor mi van? melyiket nézik a későbbiekben? hányszor lehet újraérettségizni egy adott tantárgyból? kinek hogy sikerült?
2013. máj. 8. 13:10
 17/20 anonim ***** válasza:

mindenképp a jobbat nézik

akármennyiszer lehet, csak ugy fizetős :( nekem is 15 volt most

2013. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
akkor addig probálom mig 4 nem lesz nem baj az diákmunkával összeszedem rá
2013. máj. 8. 13:45
 19/20 anonim ***** válasza:
hány pontod lett?
2013. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2015. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!