Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi előadásokon lehet...

Egyetemi előadásokon lehet laptopba jegyzetelni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Oktató függő is, van amelyik szól érte, de a többség nem.
2013. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pl. PPKE BTK-n, anglisztikán, lehet? Aki oda jár, mi a tapasztalata?
2013. máj. 18. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Én még egyetlen embert sem láttam laptopon jegyzetelni.


1. Ha csak pár ember jegyzetel ilyen módon, akkor baromi idegesítő a gépelés hangja egy óra közben.


2. Ha mindenki azon jegyzetelne, az olyan hangos lenne, hogy a tanárt se lehetne hallani.


3. Egy csomó órán nem célszerű, mivel bár gépelni gyorsabban lehet, mint írni, viszont ábrákat rajzolni, képleteket írni sokkal macerásabb és lassabb.


4. A tanáros (szerintem) többségének zavaró, ha nem látja a diákot, csak a laptopját. (Pl. nem tudja, hogy éppen jegyzetel, vagy facebookon írogat a barátnőjének...)

2013. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem egy egyetemen már nem feladata a tanárnak megmondani, hogy jegyzetelj kisfiam ne facebookozz. Ezek előadások, bejárni sem kötelező, csak ne zavarja mások munkáját, én nem a billentyűzet hangja nem zavaró.

Én középsuliban is a netbookomba jegyzeteltem utolsó két évben.

2013. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Rövid válasz: Persze.
2013. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Egyetemi oktató vagyok: az elején (évekkel ezelőtt) még furcsállottam, de most már fel se tűnik.
2013. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Persze, még szemináriumokon is lehet. :)
2013. máj. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!