Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinuson a gazdaságinforma...

A Corvinuson a gazdaságinformatikus képzés mennyire gazdaság, mennyire informatika?

Figyelt kérdés
A szegedi gazdinfósok mindig írják, hogy náluk ez a képzés kb. ugyanaz mint a proginfó, de így van ez vajon egy gazdasági egyetemen is?

2013. máj. 20. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
beírod google-be,h bce gazdaságinformatius, kb első találat az lesz ami neked kell, megnyitod az oldalt, megkeresed a tantervet és megnézed
2013. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megtettem rég, de személyes benyomásokra vagyok kíváncsi.
2013. máj. 22. 19:33
 3/3 anonim válasza:
Az operatív tantervben is láthatod hogy elég kevés infós tárgyunk van. A programozás a 3. félévben, vagyis a 2. évben kezdődik. Nem lesz belőle sok, a többi infós tárgy inkább adatbázisokról, operációs rendszerekről, hálózatokról szól. Az infó helyett van pár gazdasági tárgy, sok-sok matek aminek egyik része az informatikához, a másik a gazdasághoz fűződik. Vannak infó-gazdasági tárgyak pl információmenedzsment, és vannak persze tölteléktárgyak. VAn egy informatikus diákszervezet, ott kaphatsz valami pluszt. Az elhelyezkedés: a karrieriroda legtöbbször IT Auditor pozícióról szóló állásajánlatokat továbbít a PwC-től ami azért nem rossz. Remélem tudtam segíteni és sok sikert a szakon :)
2013. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!