Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvi.hu-n jelentkeztem...

A felvi.hu-n jelentkeztem Államilag támogatott szakra. Jó lesz, ahogy csináltam?

Figyelt kérdés

Államilag támogatott szakot jelöltem be, de tegnap jött egy levél, hogy lehetőség van még módosítani a jelentkezést, sorrendet, meg még egy-két dolgot.

Az államilag támogatott alatt ott volt, hogy "szak felvétele", ami ugyan az, csak a költségtérítéses. Csak ezt az egyet lehetett felvenni, igazából más szakot nem lehetett. Én ezt felvettem, és most elbírálás alatt van.


Jól tudom, hogy amit megjelöltem első helyen, az ott is marad, ezt pedig akkor be fogja rakni 2. helyre, ha nem lesz elég pontom(amitől féltem)?



2013. jún. 18. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
én is csináltam sorrendmódosítást, de akkor ugyanúgy megjelentek a nyilak. tehát ha úgy mentetted el, hogy 2. helyen szerepel az ANK, akkor úgy is lesz:)
2013. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor lehetséges, hogy egy költségtérítésest az állami mellé a napokban vettem fel? Nem fogják ezt elutasítani avval ,hogy már késő? De gondolom akkor nem lett volna ott a lehetőségek között..
2013. jún. 18. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
nézd meg, hogy mikor van a határidő. ha nem lehetséges, akkor úgyis elutasítják.
2013. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Ön az E-felvételi rendszerében tájékozódhat a 2013. évi általános felsőoktatási felvételi eljárás központi nyilvántartásában szereplő különböző adatairól, illetve ezekhez kapcsolódóan adatmódosító kérelmeket adhat fel 2013. július 10-ig."


A szakokra való jelentkezés az már lejárt Februárban, ha jól tudom.. De az adott szak, amire jelentkeztem, az meg volt jelölve már állami finanszírozással. A költségtérítésest nem kellett kikeresni, hanem a felvi.hu rendszere csak ezt az egy lehetőséget ajánlotta, szóval mást nem is tudtam volna berakni. Így csak nem utasítják el..

2013. jún. 18. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!