Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen hogy érdemes tanulni?

Egyetemen hogy érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Ugye eddig középsuliba voltak dogák, feleletek lazább órák, házi feladatok. Tudom, hogy minden más lesz az egyetemen, de mégis milyen? Ha elkezdődik a tanítás szeptemberbe akkor tanuljak minden nap, vagy csak vizsga előtt? Ti hogy tanultok?
2013. jún. 20. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
En csak vizsgak elott tanultam, es orakra sem nagyon jartam be. Meg is lett az eredmenye... :/
2013. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én bejárok órákra, nem szeretek hiányozni, nekem sokat jelent ha hallom hogy adták le az anyagot (sokkal de sokkal könnyebb így levizsgázni szerintem). Tanulni csak zh-k előtt tanulok évközben..max 1 napot.

Egyébként csak vizsgákra..de akkor rendesen. Igaz arra nagyon ügyelek hogy mire elkezdődik a vizsgaidőszak, minden anyagom, jegyzetem és könyvem meglegyen. Ne a tanulás idejéből menjen az hogy utánuk kell kajtatni, vagy azért kell vizsgát halasztani mert már nem tudom megszerezni a könyvet.

Nekem ez bejött, semmi szükség a szorgalmi időszakban rendszeres tanulásra...

Persze lehet hogy egy orvosin ez már nem működne..

2013. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igaz, hogy én még nem járok egyetemre, most érettségizem.

De szerintem a tanulás attól is függ, hogy azt a sok anyagot megtudod-e tanulni viszonylag kevés idő alatt. Ha igen, akkor ráérsz a vizsgaidőszakban tanulni, de ha nem akkor nem szabad az utolsó hetekre halogatni a tananyagot.

2013. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!