Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Műegyetem járműmérnöki szak...

Műegyetem járműmérnöki szak mennyire lesz nehéz? Ez így lehetséges?

Figyelt kérdés
87%os fizika középpel és 90%os matekkal, úgy hogy 2 évig jártam matek emeltszintű előkészítőre és ott is 5ös voltam? Érdemes megpróbálnom német nyelven úgy hogy van egy középfokú nyelvvizsgám, viszont nem ismerem a szaknyelvet? Nagyon vonz a Németországban eltölthető félév, viszont nem akarok állandóan tanulni... szerentném ha a barátnőmre is maradna időm, és heti 3-4x tudnék focizni is akár az egyetemi csapatban... Ez így megvalósítható?

2013. jún. 23. 18:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Off: Zsigmond Kapita'ny azt is számold bele, mennyibe kerülsz Te az egyetemnek. Fél évre termeket fizetni, fűtést, netán tanárokat, professzorokat, csak azért hogy te ebből a fűtést kihasználd nem jó móka.


Kérdező, arra van időd amire szeretnél, ha nem fontos berúgni minden héten akkor még kb. reális is a szabadidő. A foci viszont elég nagy luxus az első 1-2 évben.

2013. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Zsigmond Kapita'ny ***** válasza:

Fűtést? Hol? Szellőzés? Melyik előadóban?


Terembérlés? Mire? Az előadások felére időpocséklás bemenni... Akkor a tanárok miért is kapják a fizetésüket, ha nem képesek leadni az anyagot normálisan, vagy legalább vagy olvashatóan vagy hallhatóan, mert a kettő együtt luxus..



Egyik a családi történeteit meséli, másik matek gyakorlaton a relativitás elméletet, meg a miért tört ki a második világháború, és a jó isten tudja mit még



Kösz nem.

2013. nov. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én kb. napi alkalommal kapok sírógörcsöt. Nem megy, hiába gürcölök.
2013. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az ilyenek jobb is, ha ott hagyják, nem a gyengéknek való.
2013. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
(én vagyok a kérdező) hát tényleg elég nagy szopás, én még nem hagytam abba, de a félév végén biztosan otthagyom a bmet, de már inkább 8 órás munkát keresek, és újrafelvételizek valami emberibb szakra. mert itt ha műábrából buksz akkor szinte már is kicsúszol az állami támogatott félévekből, és hát elég megdöbbentő hogy heti egy gyakorlati órára ők mennyit kérnek számona zhkon. meg amúgy is a 20 zh, meg a rengeteg leadandó. semmire nincs időm mellette, pedig 50percre lakok a sulitól :/
2013. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!