Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 450 körüli ponttal BME -...

450 körüli ponttal BME - műszaki menedzser összejöhet?

Figyelt kérdés

Azért nem tudok eligazodni, mert azt tudom hogy 2010-ben 369, 2011-ben 365, 2012-ben 362 pont volt a ponthatár államin, de nem tudom hány hellyel indult akkor a szak. Idén max. 270-et vesznek fel, de ebbe beletartozik az állami és az önköltséges is. Szerintetek várható drasztikus (akár 80 pont körüli) pontnövekedés, vagy biztos a felvételem a szakra?


Előre köszi a válaszokat!



2013. jún. 24. 13:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy OFFolok,de nem bírtam ki,hogy ne írjak ehhez a BME témához.Hát aki ott műszaki menedzsernek megy,az igen csak mellé fog.Annak,hogy a suliban levő összes műszaki kar tudományából van egy-egy 5 kredites,kizárólag előadásokból álló tárgya,az finoman szólva semmit nem ér.Semmit se fog tudni igazán a hallgató,de mindenből egy kicsit.Hát ennek hol van értelme?A gyakorlatba ha kikerül,semmivel se tud többet műszaki dolgokról,mint egy sima gtk-s.Akkor mi az értelme ennek az egész műszaki menedzser dolognak.BME-ről meg annyit,hogy azért,mert egyik legelső egyetem az országban,még elég elméleti jellegű,a gyakorlathoz sok képzésüknél nem nagyon alkalmaznak semmilyen életszerű tapasztalatot,még műszaki képzésüknél is,pláne gtk-n.Senki ne essen hanyatt attól,hogy BME.Pesten van még ÓE is,meg SZIE is,ami jó,de a KF se rossz pl vidéken,szal ha valaki hasznosítható tudást akar,akkor válasszon vmi mást,ne BME-t ilyen képzésnél.
2013. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!