Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha bármelyik egyetemen tanulha...

Ha bármelyik egyetemen tanulhatnátok, melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

Fő kritériumom a jó pénzkeresési lehetőség!

Nem azért végzek egyetemet, hogy 2-300.000 ft-ot keressek havonta...

Milyen szakok vannak, amikkel jelenleg szinte egyből munkába lehet állni és legalább havi fél millió ft-ot lehet vele keresni?

476 pontom lett, szóval bárhová felvennének!

Érdekel az orvoslás, a pénzügy, kereskedés, gépek üzemeltetése/szerelése!

A munkával nincs bajom, ha a havi fél millióhoz 12 órát kell fizikai munkát csinálni, akkor legyen, csak fizessék meg!


Ötletek?


2013. jún. 27. 19:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen.
2013. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Tanulj rektornak vagy miniszernek.
2013. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Kamu.


Mivel mindenhova más a felvételi követelmény ezért, nem lehet mindenhol 476 pontod. Továbbá már rég le kellett adni a jelentkezést.

2013. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Biosz-kémia-töri eneltet csináltam, ez a legjobb eset, a legrosszabb 461...

Bem adtam le sehova jelentkezést, pihenek 1 évet.

Miért szórakoznék ilyen kérdéssel?

Nem is értem...

2013. jún. 27. 20:38
 5/22 A kérdező kommentje:
Tanítani semmi féle képpen nem szeretnék, jogászból meg van ezer...
2013. jún. 27. 20:39
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz Magyarországhoz, akkor az orvosi a legjobb, ha igen akkor viszont felejtsd el.
2013. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"Nem azért végzek egyetemet, hogy 2-300.000 ft-ot keressek havonta...

Milyen szakok vannak, amikkel jelenleg szinte egyből munkába lehet állni és legalább havi fél millió ft-ot lehet vele keresni? "


Ne Magyarországon próbálkozz ilyen tervekkel, mert szinte biztos, hogy pályakezdőként sehol nem kapsz fél milliós állást.

2013. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Németül majdnem tudok anyanyelvi szinten beszélni!

Német nyelvterületen milyen diplomácal lehet ilyen keresési lehetőségem?

2013. jún. 27. 20:55
 9/22 anonim ***** válasza:
Mérnöki (vegyész,gépépsz,villany és bme-n indul német járműtervezői és gépész is!) és orvosi
2013. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj. Nehéz az élet. A tanulmányaidban egy zseni vagy, tárt karokkal fogadna minden egyetem, és te mégsem tudod, hogy hova menj. Kiléptél a biztonságot jelentő középiskolából, de annyira tájékozatlan vagy a világban, hogy inkább pihensz rá egyet... Közel húsz év alatt csak halvány körvonalakat sikerült meglátnod a saját vágyaidból. Illetve nem. Azt az egyet biztosra tudod, hogy semmi mást nem akarsz, csak pénzt (nyilván, ennél nincs is fontosabb az életben), de erről is irreális elképzeléseid vannak. Egyébként a legrosszabb, amit tehetsz, hogy semmit tevéssel pocsékolsz el egy egész évet. El sem tudod képzelni, milyen nehéz lesz visszarázódnod a tanulásba, ha most ilyen sokáig "pihenteted" az agyadat. Legalább próbálj meg érni, emberileg fejlődni egy kicsit a sok szabadidődben, mert eddig csak a bemagolt tudásodról sikerült bizonyítványt szerezned.


Amúgy nem tudom, hogy szándékos-e, de a fő kérdésed és a kifejtésed teljesen más, alig függ össze. Az előbbi a válaszolókról szól, az utóbbi pedig kizárólag rólad. Csak a fő kérdésedre könnyedén adható lett volna egy barátságos válasz: az orvosin tanulnék, mert minden vágyam, hogy egyszer orvos legyek, és egész életemben boldogan csinálhassam azt, amire mindig is vágytam.

2013. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!