Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen Műszaki Középiskolákat...

Milyen Műszaki Középiskolákat (gimnáziumokat) ismertek BP-n?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyat, ahol erős, színvolas oktatás folyik! :)

Villamosmérnök szeretnék lenni.


2009. okt. 16. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A Bláthy régen Erősáramú volt, villanyászokat képeztek. Nem tudom, most van-e még ilyen képzés, most informatikai szki és gimn.
2009. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és a link: [link]
2009. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeritem jobban jársz egy erős gimivel, ahol matek, info, vagy fizika tagozat van. A szakmai tárgyak, amiket egy gimiben tanítanak kb az első félévre elegek az egyetemen (vagy néha arra se) Én már a BME-re járok és a legtöbben gimiből jöttek. A gimi azért is jó, mert válthaszt még. Én úgy mentem gimibe, hogy vegyész akarok lenni, utána kitaláltam, hogy biológus, majd kertépítő, térképész, esetleg meteorológus, most meg itt ülök az építőmérnökin. Ne állítsd magad rögtön páláyra, hagyj mozgásteret. Én is 100% voltam, hogy vegyész akarok lenni.
2009. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, bocsi, a szakmai tárgyak nem gim iben, hanem szakközépben vannak XD
2009. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az utolsónak:



Köszönöm szépen a tanácsot, én is úgy gondolom, mint te.

A műszaki középiskola csak B terv! (lett volna :D)

2009. okt. 17. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:

A suli címe

H - 1032 Bp, Bécsi út 134 -

2016. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13. ker Katona József Műszaki, Közgazdasági Szakképző Iskola és Gimnázium -
2016. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!