Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dékáni méltányossági kérelmet...

Dékáni méltányossági kérelmet (vagy kérvényt) milyen esetekben lehet kérni?

Figyelt kérdés
Én betegség miatt nem tudtam elmenni az utolsó vizsgámra, így ennek nem lett meg a kredite, ezért nincs meg a minimumom és áttehetnek fizetősre. Ilyen esetben lehet méltányosságit kérni hogy ne soroljanak át?

2013. júl. 5. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
egy próbát megér. nekem haverom azért írt méltányosságit, mert részegen fetrengett folyton. a végét nem tudom. de ha okkal maradtál le, akkor igen, írd meg mindenképpen.
2013. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek meg fogja adni a méltányosságit? Egyébként az ELTE-ről van szó.
2013. júl. 13. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egyébként jó tanuló voltál, akkor van rá esély.

Meg ha megígérted, hogy a következő félévben megcsinálod.

Látniuk kell, hogy akarod.

2013. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen betegség. Fejfájás, szédülés, láz, hányás, stb.. ilyenekre biztosan nem fogják elfogadni, csak akkor van esélyed, ha kórházban voltál, előre nem látható okok miatt.

Azt pedig, hogy jó tanuló voltál, nem hinném, hogy fel lehetne hozni a mentségedre, mert ez a néhány kredit kell a 2 félév alatt 30-hoz, ami pedig egyáltalán nem jó teljesítmény. Szerintem nem fogsz új esélyt kapni, de egy próbát megér, sok sikert!

2013. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!