Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis egyetemen tanulok...

A Semmelweis egyetemen tanulok ÁOK, és szeretnék átjelentkezni az ELTE-Biológia szakára, ez lehetséges?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 00:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
jav. terved
2013. júl. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Abban tényleg nem lenne logika,hogy pl felvételizek bioszra és átrobogok orvosira...mert orvosira ugye nehezebb bejutni...Ám forditva,hogy orvosiról mennék bioszra az már ésszerübbnek tünik...
2013. júl. 10. 02:04
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszerészeti azért más, annak több köze van szakként az orvosihoz, mint a biosznak, főleg, hogy az van ahol azonos karon is van az orvosival.

Azért próbáld meg, de a pontokra, meg arra hivatkozni, hogy hova nehezebb bejutni, szerintem nincs értelme. Az évről évre változik, még akkor is, ha általában az orvosira kell több pont.

2013. júl. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem az a a "baj", hanem hogy a TTK (ahol van a biosz) egész más intézményhez (egyetemhez) tartozik.

Én abban látok nehézséget.

2013. júl. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ha tényleg megint felvételizni kell, akkor

meg esetleg ugrik egy éved (ha kihagysz).

Bár mondjuk, ha maradsz mégis az ÁOK-on, mellette

csak tudsz még készülni egy félvételire.

2013. júl. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

És aki a GYTK-ról ment át ÁOK-ra, hányadéven folytathatta?

Gondolom elölről kellett neki mindent kezdeni.

Sokszor ilyen "hátrányai" vannak egy iskola váltásnak.

2013. júl. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Első éves volt mint én...utána ismét első évet kezdte...Mondjuk az nem lenne gáz,ha elsőt kezdeném,csak vegyenek át.Egyik barátom Corvinusra járt,gazdálkodás és menedzsmentre,és most adta be az átvételi kérelmet az óbudai egyetem egyik hasonló szakára ahol pár tárgyat el tud fogadtatni.Ma mondta nekem,hogy ez lehetséges,csak kell átvételi kérelmet irni,indexfénymásolat,jogviszonyigazolás és meg ilyenek.Mondjuk az is két különálló intézmény....
2013. júl. 10. 02:31
 18/27 anonim ***** válasza:

Igen. Mindenképp kell valami "átvételi kérelmet" fogalmazni. Meg indexmásolatot mellé tenni.

Aztán várni..

2013. júl. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Esetleg beleírod, mennyire szeretnél biológus lenni.

Vagy nem tudom, mi az,ami "meghatja" őket.

2013. júl. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyok túl indiszkrét... Miért utálod ennyire az orvosit? És miért pont biológia szakra mennél helyette?

Ha nem akarsz válaszolni, hagyd figyelmen kívül a kommentemet...


Üdv,

egy kíváncsi orvostanhallgató

2013. júl. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!