Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítség! Véletlenül azt...

Segítség! Véletlenül azt hittem a sorrendmódosítás határideje júl 12. nem júl 10. és nem módosítottam a sorrendet időben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítség! Véletlenül azt hittem a sorrendmódosítás határideje júl 12. nem júl 10. és nem módosítottam a sorrendet időben. Most még a corvinus fizetős van a Debrecen fizetős előtt. Ha holnap betelefonálok a felvire, hogy módosítsák meg tudják oldani? Vagy egyszerűen majd mikor küldik a levelet, hogy felvettek, akkor lemondom és megyek a második helyre?
2013. júl. 11. 23:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
3%

Még ha most a héten próbálsz valamit, lehet hogy nem lesznek olyan szigorúak.

De már jövő héten nem lesznek olyan kegyesek

2013. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Természetesen holnap megpróbálok minden követ megmozgatni :/ Ha kell élőben utazom fel Pestre Hajdú-Biharból ://
2013. júl. 12. 00:25
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

Fogalmazz egy mailt, hogy kábé mit tudnál írni.

Kezdd bocsánatkéréssel meg valami kifogást írj,

hogy sajnos nem ment az agép, amin szoktál "dolgozni".

Talán egy-két napot még nem vesznek olyan szigorúan.

Legalább próbáld meg.

2013. júl. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy egy év kihagyás nem a világ vége ne aggódj, sokan szándékosan csinálják. Egy évet nagyon hasznosan is ellehet tölteni.

Azért sok szerencsét neked holnapra! :)

2013. júl. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Vagy valamit írj, hogy pl. beteg volt a nagymamád (kórház miegyéb) és amiatt utolsó pillanatban jutott

az eszedbe, hogy még nem módosítottad amit akartál.

Vagy hogy véletlenül elnézted a hat.időt.

2013. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Szerintem a kamu kifogással semmit sem érnék, inkább sőzinte leszek és reménykedek :S
2013. júl. 12. 00:40
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Én 2 évet hagytam már ki és most is csak reménykedhetek benne, hogy összejön (bár azért okom van pozitívnak lenni). Tavaly 3 tetves ponttal csúsztam le, és első gondolatom az volt, hogy ok, majd jövőre. Már miért kéne olyanokat gondolni ilyenkor, hogy "megölöm magam" vagy "tönkretette az egész jövőm"? Mondd, neked nincsenek ambícióid? Olyan terveid, amiket esetleg suli mellett nem tudnál megvalósítani? Olyan nyelv, amit szívesen megtanulnál, de kinek lesz arra ideje egyetem mellett? Dolgozni külföldön, hogy tapasztalatot szerezzél? Én büszkén kijelenthetem, hogy 3 nyelvvizsgával fogom kezdeni idén az egyetemet, munkatapasztalattal (többfélével), éltem a hobbimnak és sosem unatkoztam. Az élethez hozzátartozik az is, hogy a legrosszabbnak tűnő dolgokból is kihozzuk a legjobbakat. Mert, ha Te egy ilyen miatt megölnéd magad, akkor ezek szerint Te ezt annyira mégsem akarod. Ha akarnád, akkor arra gondolnál, hogy jövőre bizonyosan összejön. Különben meg: azt is meg kell tanulnod, hogy az életben vannak határidők, amelyekről nem lehet csak úgy "lecsúszni". Ezt benézted, így jártál. Holnap eressz meg azért egy telefont, de ez legyen tanulság a jövőre nézve. Nem véletlenül húzzák meg azt a határidőt. Egyetemre készülsz, meg kell tanulni utána járni dolgokat és értelmezni a számokat és az adatokat. Nagyon sajnállak, viszont ez nem a világvége. Mondom ezt úgy, hogy én hasonlót már átéltem, tehát tudom miről beszélek. Ne magadat sajnáld, hanem lépj tovább ezen.
2013. júl. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Amúgy meg úgy kellett volna helyeket bejelölni, hogyha mégsem vesznek fel az első helyre, akkor se legyél elkeseredve. Én legalábbis mind a négy helyemre olyat írtam be, amit szívesen tanulnék.
2013. júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a probléma. A Corvinuson tanulnék a elgszívesebben és úgy volt, hogy oda tudok menni önköltségesre is, de közben anyagi problémánk akadt és ezért lett volna a Debreceni, amely majd feleannyiba kerül.
2013. júl. 12. 11:10
 30/33 anonim ***** válasza:
55%

Irigylem azt, aki 2-3 évet tud halasztani, engem itthonról igencsak kipaterolnának, ha várnám a sültgalambot 1 éven keresztül a jelentkezéssel, addig meg csak a lábam lógatnám itthon.

Egyébként igen, könnyű mondani hogy ha nincs ilyen jellegű probléma, mert hatalmas betűkkel ki volt írva a jelentkezési határidő. Ennyi, lecsúsztál, legközelebb jobban figyelsz. És sajnos nem csak te voltál ilyen figyelmetlen, minden 4. kérdés itt erről szól. Csak tudnám, hogy mi a francnak jelentkeznek azok főiskolára, akik a határidő lejárta előtti 2 hónappal kaptak tájékoztatást, és mégsem tudták betartani.

Adios

2013. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!