Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítség! Véletlenül azt...

Segítség! Véletlenül azt hittem a sorrendmódosítás határideje júl 12. nem júl 10. és nem módosítottam a sorrendet időben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítség! Véletlenül azt hittem a sorrendmódosítás határideje júl 12. nem júl 10. és nem módosítottam a sorrendet időben. Most még a corvinus fizetős van a Debrecen fizetős előtt. Ha holnap betelefonálok a felvire, hogy módosítsák meg tudják oldani? Vagy egyszerűen majd mikor küldik a levelet, hogy felvettek, akkor lemondom és megyek a második helyre?
2013. júl. 11. 23:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
felvin hatalmas keretbe volt foglalva ez a dátum, folyamatosan küldték a felvis hírleveleket is ezzel kapcsolatban, de még az eduline is csapatta ezeket, és külön cikket is írtak róla. ne haragudj, de tényleg nagyon benézted.
2013. júl. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem akarsz a Corvinusra menni, akkor minek jelentkeztél oda? És miért raktad első helyre?


Persze, könnyű mondogatni, hogy határidő meg minden, de érdekes módon rajtad kívül ezt mindenki tudta...

Bőven volt idő rá, ezért nem kell az utolsó pillanatra hagyni.


Tényleg sajnállak, de ez van. Az élet igazságtalan.

2013. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Úgy nézem szerencsére pótfelvételit minden évben hírdetnek a fizetős karok Debrecenben, úgyhogy problem solved
2013. júl. 12. 00:09
 14/33 anonim ***** válasza:
83%
Akinek nincs ilyen problémája az valószínűleg figyelt és így magának köszönheti, hogy nyugodtan írhatja neked, hogy figyelni kellett volna a határidőre, mint ahogy te is magadnak és a figyelmetlenségednek köszönheted a helyzeted, és nem, utólag az esetek nagy többségében már nem lehet semmit tenni, ez nagy és hasznos lecke volt az élettől, hogy mindig előre kell gondolkozni és nem utólag bánkódni.
2013. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%

Problem is NOT solved.


Szintén felvi, olvasd csak el:

"A pótfelvételi során azok is bejuthatnak a szeptemberben induló képzésekre, akiket egyetlen megjelölt képzésre sem vettek fel a július 24-én zárult általános eljárásban, vagy nem is jelentkeztek."


Tehát te nem pótfelvételizhetsz, ah felvesznek a Corvinusra.


De a kérdés adott:

Minek jelentkeztél a Corvinusra, és ráadásul miért első helyen, ha nem is akarsz egyáltalán oda menni???

2013. júl. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
86%

15. vagyok.


Illetve pontosabban:

"A 2012. évi felsőoktatási pótfelvételi eljárásban csak azok nyújthatnak be jelentkezést, akik


nem jelentkeztek a 2012. évi általános felsőoktatási felvételi eljárás során vagy

jelentkeztek, de nem nyertek felvételt egyetlen felsőoktatási intézménybe sem."


Szóval ez nem jó megoldás.


Egyébként a link: [link]

És ez idén sem lesz másképp.

2013. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
85%
Üdv a felnőttek között! A munkahelyeden is ennyire fogsz figyelni a határidőkre?
2013. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
akkor úgy érzem itt az ideje mindentelfejtősre leinni magam, ádíósz
2013. júl. 12. 00:19
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

Most mi bajod van?

Szépen fogalmazol egy mailt a felvi-nek és elküldöd.

Valami olyamit írj, hogy ledöglött a géped és azért

nem tudtad időben elvégezni azt a módosítást.

De előtte szólj oda

2013. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Egyetlen benézett határiőd és az egész életemet tönkre vágja? nem hiszem el..
2013. júl. 12. 00:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!