Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » új gimisek! Nálatok is kötelez...

új gimisek! Nálatok is kötelező lesz tesin a dressz?

Figyelt kérdés
Az új sulimban kell, és állítólag nem sablon szöveg a házirendben. És tanárfüggő hogy vehetsz e rá vmit ismerősök szerint, csak fekete lehet :( Ez vmi új szabály, vagy sikerült kifognom egy sulit amely a hetvenes években rekedt ?

2013. júl. 14. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet kötelezővé tenni a gimikben már a tornaruci viselését. Régebben ez amolyan pártfilozófia volt a NAT-ban...Ott ahol az alapozás megvan és max 2x45 perc egy testnevelés óra teljesen felesleges. Amúgy is elég szoros a tanterv, s azon kívül nincs olyan feladat ahol szükségeltetik illetve megkövetelendő ebben a korban a tornadressz viselése.

Viszont vannak olyan lányok és fiúk is akik napi rendszerességgel sportolnak órák után, s magukkal hozzák a foglalkozásokra is a felszerelésüket.

Tanár./F

2013. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem mentem a Leöveybe mert ott kötelező a tornadressz tesin, és bár eleinte oda akartam menni, de mondták hogy ott mi megy én meg nem vagyok hajlandó soha többet magamra venni azt az ocsmányságot. Az a ruha a tornászoké akiknek vékony, sportos alakjuk van, kicsit molett lányoknak iszonyatosan áll, sőt a combom is összeér közepén benne. Persze azóta lefogytam de most sem viselném, se azt se az egyrészes fürdőruhát. Elég volt nekem általánosba 6. osztályig viselni, örültem amikor hetedikben az új tornatanárunk mondta hogy lányoktól is rövidnadrágot meg pólót kér.
2017. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!