Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szegedi...

Mi a véleményetek a szegedi Deákról?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyenek a tanárok, a közösség, meg maga az iskola is. (mondjuk a tesiórákról is lehetne írni pár mondatot)

2013. júl. 20. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én idén végeztem, összefoglalom neked:

A Deák véleményem szerint egy remek gimnázium, nagy az alapterülete, olyan érdekes érzésed van, amikor belépsz (jó értelemben). Sokat kell tanulni, főleg a szakos osztályokban, de van lehetőség kikapcsolódni is. A tanárok változóak, vannak kiemelkedően jók és vannak olyanok, akik kevésbé jók. Idén sok az új és fiatal tanár, nem tudok róluk nyilatkozni. A közösség nagyon jó, rengeteg a program és lehetőség, ahol jó barátokat találhatsz. Gólyaként van külön gólyatábor, gólyahét, ahol igazán összeszokhatsz az osztályoddal. Van Deák Olimpia, kosár, kézilabda, foci, különböző szakkörök mind a tanuláshoz, mind szabadidős tevékenységekhez. Ott a bolondballagás, ami egész látványos és még kismillió jó program.

Több tesitanár is van, szerintem mind jó fej, én szerettem a tanáromat. Nálunk még úgy volt, hogy A héten úszás, B héten benti tesi (9-10. osztályban), de mostanában új rendelet lépett érvénybe, így a szokványos tesiórák mellett vannak táncórák délután, hogy meglegyen a heti 5 óra. De ez minden iskolában így van.

2013. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Már három éve járok ide. Van 1db tanár, akit nagyon utálok, de a többire nem lehet panaszom. Angolt nagyon jól tanítanak. Tesiórák nem nehezek, nagydarab ember vagyok és sosem haltam még meg :DD Év elején és év végén van felmérés, 12 perc alatt 2,5km(cooper) és 2.5 perc alatt 800 méter azthiszem. Ezekre én mindig egyest kaptam, meg se szoktam próbálni őket. Úszásórától nem kell félned, mert ha esetleg nem tudsz úszni vagy nem szeretnél, akkor kihagyod és ezt le kell dolgozni az iskola konditermében(45 perc), az pedig annyiból áll hogy beülsz és telefonozol. Nem könnyű iskola, tanulni kell mint mindenhol azonban a közösség tényleg magas szinten van, mindenki kedves.
2013. júl. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!