Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudok dönteni. Ti mit...

Kiscsillag kérdése:

Nem tudok dönteni. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Iskolát szeretnék váltani. Egy dunaújvárosi gimnáziumba járok, de egyszerűen utálom, sosem akartam ide jönni, anyukám erőltette. Most beleegyezett, hogy átmehetek máshová. Egy dunaföldvári gimit ajánlottak, csak az a baj, hogy oda buszoznom kéne. Szerintetek megéri?

2013. júl. 21. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha utálsz odajárni és úgy gondolod amott jobban éreznéd magad, be tudnál illeszkedni egy új közösségbe, akkor menj és megéri. De ha pl. ez lesz az utolsó éved a gimiben, akkor szerintem fölösleges átmenned, azt már valahogy csak kibírod. Buszozáshoz hozzá lehet szokni, az a 20km nem olyan vészes, én is pont ennyit buszoztam 4 éven keresztül. :) Jó döntést, és sok sikert!
2013. júl. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hányadikba jársz?
2013. júl. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor jelentkeztél kközépiskolába, hov akartál menni?

Mert írod, anyukád "erőltette"

Ahova te szerettél volna menni, oda most nem tudsz?

2013. júl. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a szüleid nem akartak plusz kiadásokat (útiköltség), azért akarták, hogy inkább helyben járj középiskolába
2013. júl. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most leszek 10-es és oda már nem tudok menni, ahova szerettem volna eleinte.
2013. júl. 22. 12:17
 6/8 anonim válasza:
Milyert utálod a mostani iskolád?
2013. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Bocs nm irtam helyesen XD amit akartam kérdezni az az hogy : Miért utálod a mostani iskolád? XD
2013. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az szerintem teljesen lényegtelen. Üzenetben elmondom, ha érdekel.:)
2013. júl. 23. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!