Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik orvosi jelentkeztek és...

Akik orvosi jelentkeztek és 380-400 pontjuk van! Ti még reménykedtek? Egyáltalán van esély?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, nekem kerek 400 pontom van. Vagy orvosi = reménytelen?

2013. júl. 22. 15:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
59%
Hát ne haragudj, de szerintem teljesen esélytelen. Ha csökken is, maximum 5 pontot, 400 még visékre is kevés. Sajnálom!
2013. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
vidékre*
2013. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:

hát sose lehet tudni. attól függ hova jelentkeztél,meg hogy hányan jelentkeztek még oda. Ha alapból csökkent a jelentkezők száma tavalyhoz képest,plusz még most bevezették a két emeltet,akkor talán elég lesz valahová. Nem nagyon vagyok képben az orvosival h hova hányan jelentkeztek meg mennyi volt előző években a ponthatár, de a remény hal meg utoljára.

Vagy max. majd jövőre újra felvételizel. :) Sok sikert!

2013. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
100%
403 pontom van, őszintén szólva meglepetésként fog érni, hogy esetleg bekerülök, viszont abban mindenképpen hiszek, hogy csökkenni fog a ponthatár a tavalyihoz képest. 2 nap múlva kiderül, hogy mennyivel. Gyógyszerészeten, ha minden igaz mindenképpen benn vagyok, eléggé bele is éltem már magam, tehát semmi csalódás nem fog érni szerda este, ha a ponthatár orvosin meghaladja a 403-mat :) PTE-re jelentkeztem.
2013. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem esélyes. Orvosira jelentkezők rengetegen vannak és nagyon sokan elrontották a kémiát illetve a bioszt. Nem tudom, hogy melyiket jelölted be és én se vagyok tisztában a jelentkezők számával, azt tudom, hogy Debrecenbe csökkent. Nem kezdem részletezni, hogy a két emelt hogy sikerült, meg, hogy miért, mi miatt csökkenne a ponthatár. Tény, hogy csökkenni fog, vidéken tuti több, mint 5 pontot szóval szerintem ne add fel, a 403 esélyes! :)
2013. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
50%

szerintem nagyon esélytelen :/ a felvi statisztikák alapján mint mindig most is túljelentkezés van (pl ez Debrecen: össz:1231 első helyen :328)

ha csökken is akkor szerintem max 5 ponttal.

Sok sikert azért! :)

2013. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
De tavaly 1500-an jelentkeztek!
2013. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:

attól függetlenül még így is nagy túljelentkezés, ezért mondtam, hogy max 5 pontot csökken.

az érettségik elrontására meg azért nem lehet alapozni, mert így is mindig van akinek besikerül.

2013. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
Ha nem az érettségi elrontására alapozzuk a ponthatárt akkor mégis mire?? Attól függ. Nem egy, két emberről van szó, hanem rengetegről, úgyhogy lehet erre alapozni az egészet. Amúgy az komolyan senkinek nem tűnik fel, hogy tavaly megemelték a rendszert 500 pontosra és kevesebb lett a ponthatár????? A +10-et MINDENKI megkapta a bioszra, ezek szerint legalább 427-nek kellett volna lenni a ponthatárnak, erre lett Debrecenben 415. EZ EGYENLŐ 12 PONT CSÖKKENÉSSEL!!! Az a 10 pont mindenkinek járt (ha a másik 10-et nem számoljuk bele, mert a bioszért a 10 pont biztos akkor is 12 pont csökkenésnek mondható!) Na ennyit a max 5 pont csökkenésről...
2013. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó: Majd meglátjuk, kinek lesz igaza:)

Maradok annál a véleménynél, hogy 400 alá egészen biztos nem megy. Még 410 alá se.

2013. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!