Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik orvosi jelentkeztek és...

Akik orvosi jelentkeztek és 380-400 pontjuk van! Ti még reménykedtek? Egyáltalán van esély?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, nekem kerek 400 pontom van. Vagy orvosi = reménytelen?

2013. júl. 22. 15:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
100%
Én a 416 pontommal se izgulnék :)
2013. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
100%
Csak Pestet jelölte? Ott nem hinném, hogy sokat csökken a ponthatár, arra én is azt mondom, hogy max 5 pont. Én vidékire gondoltam, hogy simán bent van.
2013. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 A kérdező kommentje:
Pestet is jelölt, de oda már nem szeretne menni. De így nincs is esélye. Ezen kívül az összes vidékit megjelölte. Tehát akkor neki nincs félnivalója. Neked is gratulálok, 416 pontos válaszoló :) Hova szeretnél menni?
2013. júl. 22. 17:18
 34/87 anonim ***** válasza:
Jó, akkor a kémia tanárom szerint, a kémia magántanárom szerint, vegyész ismerősöm szerint és még rengeteg hozzá értő ember szerint ez volt az eddigi legnehezebb kémia emelt. (Amúgy mielőtt valaki azt mondaná, hogy azért mondják, mert az ismerőseim. A lehető legkevésbé sem zavarja őket, ha azt mondják nekem, hogy szerintük könnyű volt, ha én nehéznek találom, szóval minden elfogultság nélkül azt mondták amint feltették a feladatsort, hogy ez tényleg nagyon nehéz volt.)
2013. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:

Jó, szerintem hagyjuk:D Úgy sem fogunk megegyezésre jutni.

Továbbra is az a véleménye, hogy pár pont csökkenés lesz a két emelt miatt.

2 nap és kiderül. Lassan kíváncsibb leszek, mint azok, akik most felvételiznek.

2013. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
54%

Minden évben azt mondják ez volt a legnehezebb :D Ezt már megfigyeltem.

sokkal lentebb nem adhatják a ponthatárt, mert mégis csak orvosi, ami elméletileg presztízs szak.

Bár nálunk van egy belső poén és így már értem miért :D (Akit nem vesznek fel hozzánk az megy orvosira :D) Nálunk sokaknak az volt a B verzió tavaly, de valamiért nagyobb ponthatárra emlékeztem.

2013. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg semmi értelme, úgyis kiderül szerdán :) Akkor már egyetemen vagy? Hova jársz?


Köszi! Molekuláris biológus leszek remélhetőleg.

2013. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
Azért sok sikert mindenkinek! :D
2013. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:

Molekuláris biológus? Orvosiról? Ahhoz inkább biológia szak kellene, nem?

Én SZTE-ÁOK-ra járok.

77%-os, te?

Szerintem az orvosi nem szokott B terv lenni. Maximum állatorvosi után:D A biosz szak meg a gyógyszerészet szokott B terv lenni sok embernek...

2013. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
Biológia szak, de attól függetlenül kémiából és biológiából emelteztem, mint azok, akik ÁOK-ra jelentkeznek és szerintem oda is simán bekerülnék ezzel az eredménnyel. Szerintem úgy gondolta, hogy a SOTE az A terv sokaknak (mondjuk én ismerek több olyat, aki be se jelölte)
2013. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!