Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem mentem at tavaly az...

Nem mentem at tavaly az erettsegin. Egy eve ulok mar itthon. Szerintetek 8 altalanosal tudnek valami gyarban melozni?

Figyelt kérdés
tanulas nekem sose ment mar altalanosban is komoly gondok voltak a tanulasal. Kozepiskola negy evet kijartam, de az erettsegi matek biosz es magyar vizsgan nem mentem at. Na most mar egy eve ithon vok anyamek mondtak menjek mar melozni es majusban meg fejezem be az eretsegit. Azt mondtak adjak bele a csaladnak valamenyit tobi az enyem. Na most h talaljak munkat szolnok kozeleben? 8 altalanosal. Eretsegit meg h tegyem le ha sik hulye vok hoza?

2013. júl. 22. 17:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hat azert nem mentem mert mar fizetos lenne nekem, meg egy matektanart is keresnem kene abol vagyok a leggyengeb segitseg nelkul nem megy a matek, de sajnos ahoz is penz kell.
2013. júl. 22. 19:27
 12/13 A kérdező kommentje:
am akartam szakmara meni munkaugyin keresztul meg fizetek volna nekem de nem vettek fel mert a felveteli vizsgan gyengen teljesitetem
2013. júl. 22. 19:30
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor keress munkát

A könyveid meg azért tartsd meg, hátha kellenek még

2013. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!