Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kb mennyi fizetésre számíthato...

Kb mennyi fizetésre számíthatok gyógypedagógusként?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy felvesz egy óvoda teljes munkaidőben, pályakezdő vagyok, F kategóriában, de elvileg valamennyi SNI pótlék is jár. Kb mekkora lesz szerintetek az az összeg amit valóban kézhez kapok?
2009. okt. 21. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám 23 éve van pályán, 120-at kap kézhez, ő oligofrén-pszichopedagógus, iskolában tanít. Az osztályfőnöki pótlékát eltörölték, van nekik évente pár ezer ft könyvtámogatás, ennyi. Te pályakezdőként 90-nél nem nagyon fogsz többet kapni.
2009. okt. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az még korrekt, köszönöm. Csak nekem azt mondta valaki, hogy a fizu 45%-a megy adóba, én akárhogy számoltam, 122 ezernek az 55%-a olyan 70 ezer környékén van, ami a minimálbér. Azt meg mégis csak viccesnek találtam volna.

Köszönöm a választ!

2009. okt. 22. 09:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló a nettót írta, amit kézhez kapsz.
2009. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!