Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Friss felvételizők! Nem...

Friss felvételizők! Nem érzitek kicsit gáznak magatokat néha?!

Figyelt kérdés

Először is: TISZTELET A KIVÉTELNEK!


de


2 (KETTŐ!!!) napja vettek fel titeket. Mégis mindenki itt sír az oldalon:

1) Ha elértem a ponthatárt már tuti felvettek? Vagy még válogatnak közülünk?!

2) Nem kaptam SMS-t akkor mmost meghalok?

3) Felvettek a 19. megjelölt szar helyemre, de oda nem akarok menni, ráadásul a 14. helyemre is lett volna elég pontom, akkor a portás Misi bácsival ha megbeszélem mehetek oda a 19. helyett?

4) Csak icipici tényleg kevéske pont hiányozott, csak 2/4/6/10 pont hiányzik a másik helyemhez a felvételihez, fellebbezhetek?!

5) NEM KAPTAM MÉG AZ EGYETEMTŐL LEVELET ÚRISTEN MEGHALOK?!

6) Nem kaptam az egyetemtől levelet, pedig a szomszéd Józsi már tudja a Neptun kódját és már 3x széthekkelte a Neptunt, én még nem tudom szétnyomkodni. MIT TEGYEK?!

7) Nem kaptam még Neptun kódot, és tudjátok kollégiumi jelentkezés meg gólyatábor és minden más és mindenről LEMARADOK ÚRISTEN MEGHALOK!


Miért kell ezt?! MIÉRT?


Mi is voltunk elsősök, mi is örültünk a felvételinek, de NEM ISMÉTLEM NEM kajabáltunk 2 nap után azért a szaros levélért.


MAJD MEGJÖN. Addig is legyen nyugalom, élvezd a szabad életed, mert az egyetemen ilyen úgysem lesz.....


(Az pedig, hogy ALAPSZINTEN nincsenek tisztában egyesek a felvételi rendszer működésével több mint nevettséges.....)



2013. júl. 27. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 A kérdező kommentje:

"Azért túlozni nem kell."


A te ritka "fajtád" miatt kezdtem így:

"Először is: TISZTELET A KIVÉTELNEK! "


Neked van esélyed bent maradni 1 év után ;-)

2013. júl. 27. 11:25
 12/72 anonim ***** válasza:
100%

Hát én akkorát röhögtem! :D Szinte hallottam olvasás közben a hangsúlyt :D

Egyetértek mindenben! :D

2013. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:

" és nem érzem jogosnak, hogy itt általánosítasz, "


Csak a te kedvedért még egyszer:


"Először is: TISZTELET A KIVÉTELNEK! "


Amúgy írj ki kérdést nyugodtan. Azzal is egyet fogok érteni... Mert még mindig sok gyökér van a felsőoktatásban is, felsőbbévesként is.


De mondok jobbat, egy évvel felettem járó emberke az államvizsgára jelentkezéskor vette észre, hogy 2 kredittel kevesebbet vett fel, mint az előírt :-)

Ezen is meg voltam ütközve, hogy _ilyen_ ember eljutott az államvizsga küszöbéig...

2013. júl. 27. 11:28
 14/72 A kérdező kommentje:

"Hát én akkorát röhögtem! :D Szinte hallottam olvasás közben a hangsúlyt :D Egyetértek mindenben! :D"


Végre valaki helyén tudja kezelni a dolgot a maga iróniájával együtt, és nem azon sír, hogy Ő bezzeg nem ilyen... :-)

2013. júl. 27. 11:29
 15/72 A kérdező kommentje:

Újabb gyöngyszem:


Reklamál, hogy nem találja meg az egyetem oldalán a felvételi jelentkezési lapot pótfelvételire.


Felvi.hu főoldal 2. mondata:


"Jelentkezni egyetlen képzésre lehet, kizárólag elektronikus úton, legkésőbb (...) "


Vajon elolvasta?

2013. júl. 27. 11:52
 16/72 anonim ***** válasza:
71%
Neked azonban jó sok időd lehet, hogy direkt ezeket kutatod. Senki nem kötelez rá, hogy válaszolj nekik.
2013. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:

Jah, hétvége van, pihenőnap, ráérek.

Nagyon nem kell kutatnom, mert a Közoktatás kategóriában legfelül vannak...


Kaptam privátban egy ilyet, ki ne maradjon:


":DDDD respect :D köszönöm hogy ezt megírtad, jól szórakoztam :DD bocsi hogy itt írok, csak nincs kedvem lepontoztatni magam, ahhoz túl jó a százalékom..:D

további szép napot! :)"

2013. júl. 27. 12:10
 18/72 anonim ***** válasza:
25%
Minden szavad aranyat ér, kérdező! :D
2013. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
72%
Alapvetően nem értem miért kell ennyire "bunkózni" a frissen felvettekkel, szerintem ez is gáz, hogy már 300an kiírtak ilyen kérdést, hogy "Most komolyan ilyeneket vettek fel a felsőoktatásba? :O :O :O -.- -.- -.-", mert nem te írod ki először. És habár én is idén felvételiztem életemben először, és most "fel kellene háborodjak", hogy én nem tartozom az általad leírt kategóriába, el kell ismernem, hogy ezen én is jót röhögtem. :'D Kicsit már engem is idegesítenek, de na, nem muszáj foglalkozni az ilyenekkel, majd úgyis rájönnek egyszer, hogy működnek ezek a dolgok. :)
2013. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Kérdező!

Sajnos tényleg általánosítasz, szerencsére nem minden felvételiző ilyen, de sajnos nagyon sokat igen. Én is belefutottam már ezekbe a kérdésekbe, már a hajamat téptem tőlük. Nem értem, hogy minek felvételizik olyan ember, aki nincs tisztába a felvételi szabályaival,menetével.


A legrosszabb az, mikor értelmetlen kérdéseket tesz fel, nálam a biztosítékot az verte ki, hogy : "Első helyen költségtérítéses szakot jelöltem, második helyen ugyanezt a szakot államira. A költségesre felvettek, pedig az államira is elértem volna a ponthatárt. Most fellebbezhetek?"-Épeszű ember első helyen jelöli az államit, aztán a fizetőset. erre a válasza: .."mert tavaly 368 pont kellett hozzá most meg 282.. és nekem 326 pontom volt/van és gondoltam jobb ha a fizetőst jelölöm"


Másik dolog, szintén a fb-os felvin, hogy mindenki ki volt akadva, hogy nekik lenullázták a pontjaikat és emiatt nem vették fel őket, pedig a nyakamat merném rá tenni, hogy a legtöbbnél arról van szó, hogy figyelmetlenek voltak és nem érték el a minimum ponthatárt.

2013. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!