Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Friss felvételizők! Nem...

Friss felvételizők! Nem érzitek kicsit gáznak magatokat néha?!

Figyelt kérdés

Először is: TISZTELET A KIVÉTELNEK!


de


2 (KETTŐ!!!) napja vettek fel titeket. Mégis mindenki itt sír az oldalon:

1) Ha elértem a ponthatárt már tuti felvettek? Vagy még válogatnak közülünk?!

2) Nem kaptam SMS-t akkor mmost meghalok?

3) Felvettek a 19. megjelölt szar helyemre, de oda nem akarok menni, ráadásul a 14. helyemre is lett volna elég pontom, akkor a portás Misi bácsival ha megbeszélem mehetek oda a 19. helyett?

4) Csak icipici tényleg kevéske pont hiányozott, csak 2/4/6/10 pont hiányzik a másik helyemhez a felvételihez, fellebbezhetek?!

5) NEM KAPTAM MÉG AZ EGYETEMTŐL LEVELET ÚRISTEN MEGHALOK?!

6) Nem kaptam az egyetemtől levelet, pedig a szomszéd Józsi már tudja a Neptun kódját és már 3x széthekkelte a Neptunt, én még nem tudom szétnyomkodni. MIT TEGYEK?!

7) Nem kaptam még Neptun kódot, és tudjátok kollégiumi jelentkezés meg gólyatábor és minden más és mindenről LEMARADOK ÚRISTEN MEGHALOK!


Miért kell ezt?! MIÉRT?


Mi is voltunk elsősök, mi is örültünk a felvételinek, de NEM ISMÉTLEM NEM kajabáltunk 2 nap után azért a szaros levélért.


MAJD MEGJÖN. Addig is legyen nyugalom, élvezd a szabad életed, mert az egyetemen ilyen úgysem lesz.....


(Az pedig, hogy ALAPSZINTEN nincsenek tisztában egyesek a felvételi rendszer működésével több mint nevettséges.....)



2013. júl. 27. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
66%
Mai kedvenc kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar.. Bár ez legalább nem olyan témát érint, amit megnézhet a felvin vagy az egyetem honlapján.
2013. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
2013. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
62%

Nem, nem vagy tisztában, mivel ha a 14-ik helyre is van elég pontod, nem a 19-ikre vesznek föl.

Nyilván idegesítő a sok hülye, és hogy tényleg még a felvit sem tudják elolvasni, pl ponthatárhirdetés időpontjáról mikor rohadt nagy piros betűkkel ki volt írva a főoldalra, de nekem ne mondjad hogy te mindig mindent tudtál és sohasem kell tanácsot kérned vagy kérdezned senkitől, legyél kicsit toleránsabb.

2013. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 A kérdező kommentje:

"Nem, nem vagy tisztában, mivel ha a 14-ik helyre is van elég pontod, nem a 19-ikre vesznek föl. "


Jó, akkor a gyengébb értelműek kedvéért külön:


A kedves felvételizőnek az volt a problémája, hogy felállított egy sorrendet. Ott 14.-nek jelölte az A iskolát 19.-nek a B iskolát.

A felvételi sorrend módosításakor már úgy gondolta, hogy a 14. helyen jelölt iskolába nincsen esélye, ezért megcserélte azt a 19. helyre rakott iskolával. (Értelme = 0)

NYILVÁNVALÓAN most a korábban 14. helyen lévő iskolája 19. lett és a korábban 19. helyen lévő iskolája 14. lett.


A ponthatár kihirdetésekor kiderült, hogy a RÉGI SORREND SZERINT 14. helyre is elég pontja lett volna, de most a 19.-re veszik fel, ami szintén a RÉGI SORREND SZERINT 19.

2013. júl. 27. 13:24
 25/72 A kérdező kommentje:

Remélem, most már, hogy szádba rágtam és értelmeztem minden mondat minden szavát külön-külön már érthető volt neked is.......


Természetesen én sem tudtam mindent. De utánanéztem. És nem rinyáltam minden nyilvánvaló okról.

Nem tudom feltűnt-e nem azt kifogásoltuk, hogy nem tudja pl. azt, hogy az indexet mikor és hol kell felvennie, hanem azt, hogy a felvételi szabályok alapjaival nincsenek tisztában egyesek.

2013. júl. 27. 13:27
 26/72 anonim ***** válasza:
100%
Jól van igen, sok a gáz ember, és tényleg, én is az elmúlt napokban már kajak visszafogtam magam, hogy néhány hülyének ne írjak e egy enyhén emelkedett hangvételű választ, kifejtve tájékozatlanságát és önállótlanságát, de úgy voltam vele, hogy az ilyenekkel jobb nem foglalkozni, hülyékből mindig van elég, és azok csak hülyék maradnak. Jelen pillanatban csak az zavar, hogy ezzel a hozzád hasonlókat félrevezetik, és szentül meggyőződtök arról, hogy mi mind milyen aberráltak vagyunk. Igen, látom, hogy ott van a "tisztelet a kivételnek", de akkor is, valahogy engem is sért, már eleve a kérdés, a megszólítás, mikor tudom, hogy azért a felvételizők nagyobb százaléka ettől értelmesebb, itt nincs több, mint 10-20 ember, aki lemaradt az észosztásról és idegesíti a népet. Magyarán, nem 10-20 emberből kéne levonni a konklúziót, hogy az idei felvételizők milyen hülyék, hanem elfogadni, hogy vannak hülyék IS. De azért nem ez az általános jellemző.
2013. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:

Újabb gyöngyszem:


"Sehol senki nem írja, hogy felvettek, hanem az alábbi szöveg található felvin:

"Felvételi pontszáma elérte az állami ösztöndíjas képzés ponthatárát."

Az SMS szövege pedig így szólt: Nem hivatalos értesítés: elérte a (szak) ponthatárát. "


Headshoot :D

2013. júl. 27. 16:11
 28/72 anonim ***** válasza:
85%
Én is "friss" felvételiző vagyok és engem is idegesítenek a többiek... és én egy helyre fogok járni velük... én már 11ikbe jobban tudtam hogy hogy működik a felvételi mint az akkori végzősök, mert érdekelt és utána néztem sztem tök gáz, hogy vki ennyire nem tudja mire vállalkozik
2013. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

Íme, az újabb intelligens kérdés.


Hát elgondolkoztat, hogy várom-e már azt az egyetemet...

2013. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
48%
Gondolj bele kiír mondjuk (túlzok) 100ember ilyen kérdést gyk-ra a (asszem) 75 ezerből. Szóval te általánosítasz pár ember hülyesége miatt oké odaírod tisztelet a kivételnek, de a kivétel éppen hogy az ,aki ilyen marhaságokat kérdez. Amúgy engem is zavarnak, mert én is felviről tudok mindent amit tudok de istenem ha ilyenek akkor ilyenek. Én is most fogom kezdeni az egyetemet és már nagyon izgulok, mert még nem jött ímélem az iskolától hogy mikor lesz az első vizsgám jujjj :D
2013. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!