Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Friss felvételizők! Nem...

Friss felvételizők! Nem érzitek kicsit gáznak magatokat néha?!

Figyelt kérdés

Először is: TISZTELET A KIVÉTELNEK!


de


2 (KETTŐ!!!) napja vettek fel titeket. Mégis mindenki itt sír az oldalon:

1) Ha elértem a ponthatárt már tuti felvettek? Vagy még válogatnak közülünk?!

2) Nem kaptam SMS-t akkor mmost meghalok?

3) Felvettek a 19. megjelölt szar helyemre, de oda nem akarok menni, ráadásul a 14. helyemre is lett volna elég pontom, akkor a portás Misi bácsival ha megbeszélem mehetek oda a 19. helyett?

4) Csak icipici tényleg kevéske pont hiányozott, csak 2/4/6/10 pont hiányzik a másik helyemhez a felvételihez, fellebbezhetek?!

5) NEM KAPTAM MÉG AZ EGYETEMTŐL LEVELET ÚRISTEN MEGHALOK?!

6) Nem kaptam az egyetemtől levelet, pedig a szomszéd Józsi már tudja a Neptun kódját és már 3x széthekkelte a Neptunt, én még nem tudom szétnyomkodni. MIT TEGYEK?!

7) Nem kaptam még Neptun kódot, és tudjátok kollégiumi jelentkezés meg gólyatábor és minden más és mindenről LEMARADOK ÚRISTEN MEGHALOK!


Miért kell ezt?! MIÉRT?


Mi is voltunk elsősök, mi is örültünk a felvételinek, de NEM ISMÉTLEM NEM kajabáltunk 2 nap után azért a szaros levélért.


MAJD MEGJÖN. Addig is legyen nyugalom, élvezd a szabad életed, mert az egyetemen ilyen úgysem lesz.....


(Az pedig, hogy ALAPSZINTEN nincsenek tisztában egyesek a felvételi rendszer működésével több mint nevettséges.....)



2013. júl. 27. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 A kérdező kommentje:

Azért az aranyos, hogy sokan "lehordotok" az "általánosítás" miatt de ugyanúgy megjegyzitek, hogy titeket is idegesít :D


Értsétek meg, nem általánosítottam, csak úgy nem írhatok ki kérdést, hogy "Idióták a most felvételizők közül" vagy nem tudom :D Mert nekik ez természetes, hogy ekkora baromságokat kérdeznek...


Nem kell felvenni. Főleg, ha ti is egyetértetek velem. :)

2013. júl. 27. 18:52
 32/72 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, sokan egyetértenek veled. Most láttam hogy valaki az egyik idióta kérdés alá a te kérdésed linkelte be:-D
2013. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
2013. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez jó! :D Itt tényleg egy ritka "értelmes" példánnyal találkozhatunk. Az még semmi, hogy csak 260 pontja van és feltette a felettébb értelmes kérdését, de először (második helyen) jelölte a képzés költségtérítéses formáját, másodszor (harmadik helyen) ugyanazt a szakot államin.

Mikor leesik neki, hogy felvették és elég pontja lett volna az államira is a következő kérdése az lesz: "elég pontom van államira is, de előbb jelöltem a fizetőst, ezért csak arra vettek fel, fellebbezhetek?"

:D

2013. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
100%

Baszk.i, tényleg, észre sem vettem :D :D

jó megfigyelő vagy. Nekem le se esett, azért 250-es ponthatár egy állami szakon, az már valami. (nem ilyet várna az ember)

Izgalmasan várom a fejleményeket :)

2013. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező!


tényleg vannak birka elsősök, de mentségükre legyen, hogy elsősök. minden évben vannak ilyenek, lesznek voltak. én ilyenkor tudod mit csinálok? egyik opció, hogy válaszolok nekik. másik opció pedig, hogy továbblapozok. de az, hogy te itt most elkezdted gyűjtögetni, figurázni, csak annyit árul el, hogy totál ideggyenge vagy, itt éled le az életed gyiken (nem szégyen, én is ), és tolod a profot az anonímeknek. szerintem ez sokkal gázabb, mint amit ők összesen levágnak.


lehet énis kiírok egy kérdést, hogy "vajon miért oltják az elsősöket azok, akik szintén ugyanilyen hülyék voltak gólyaként?"....

2013. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 A kérdező kommentje:

Írjál ki bátran, előtted a lehetőség. Majd az is szerez pár kellemes percet azoknak, akik tudnak nevetni néha :-)

Említettem: én sem tudtam annó mindent. De nem sírtam el minden szarért a bánatom. És nem tettem fel ostobábbnál ostobább kérdéseket :))

2013. júl. 28. 00:35
 38/72 anonim ***** válasza:
44%
Ugyan, ezekből a diákokból lesznek azok, akik utolsó félévben rácsodálkoznak az államvizsga és a szakdolgozat tényére, és akiknek halvány lila fingjuk sincs, hogy mit jelent a támogatott félév kifejezés.
2013. júl. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 Laylah ***** válasza:
100%

356 ponttal, harmadszor felvételizek (anno kommunikációra, majd rajzra jelentkeztem, most építőmérnökire), de még az első alkalommal se vertem ki a biztosítékot, hogy nem sikerült. Most, hogy sikerült (tudtam, hogy meglesz, nem volt meglepetés), én is izgatottan várom a levélkémet, mert azért szeretném minél hamarabb kézben tudni, de nem csapok ekkora patáliát körülötte. Majd jön. Ponthatárt elértem? El. Akkor felvettek? Fel. :D Komolyan nem hiszem el, hogy ennyi hülye van... Meg amin csak a fejemet fogom: hogy lehet valaki akkora birka, hogy előbbre írja a költségest, mint a támogatottat?!

23/L

2013. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
100%

Előző: Attól még, hogy nem tudja, rá lehet keresni ezen az oldalon is. Sőt, csak le kéne görgeti, mert minden harmadik kérdés erről szól. Meg hát az önállóságnak meg kéne lennie, attól függetlenül, hogy nincs otthon náluk internet hozzáférés.


"másik opció pedig, hogy továbblapozok." - Az a gond, hogy nincs hova továbblapozni, mert ott is ugyan ez megy.


Amúgy kérdező! Teljesen igazad van! Tavaly felvételiztem (már akkor is követtem ez a fórumot), de nem volt ennyi kérdés, hogy "nem kaptam meg a levelet", "nem kaptam sms-t" stb stb

2013. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!