Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 12. év végi bizonyítványomat...

12. év végi bizonyítványomat nem számolták. Bővebben lent! HELP ME! Fellebbezni ebben az esetben lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A 12. évvégi bizonyítványomat feldolgozták, a státusz ezt igazolja, de mégsem töltötték ki a mezőket, értesítést nem kaptam arról h dokumentumom hiányozna, csak tegnap este sokkoltam le, ilyenkor mi a teendő?

felvi forró drótot felhívtam, ''készségesen'' azt mondták h semmi féle eljárás nem elérhető...

nem hiszem el, hogy nem lehet fellebbezni ez ügyben, hiszen csak 1 dokumentum hiányzik...

Nem bízom a magyar adminisztratív munkában, remélem tőletek kapok értelmes választ!

Előre is köszönök minden segítséget!



2013. júl. 25. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Na várj különítsünk el 2 dolgot:


Te mindent feltöltöttél, (a 12. év végi bizit is!) és nem számoltak belőle pontot?


VAGY


Hiányzott a 12. év végi bizid, és ezért nem fogadták el?

2013. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Neked kell kitölteni a mezőket. Legalábbis amikor tavaly én jelentkeztem, miután megvolt az érettségim, illetve a 12. év végi bizonyítványom, volt egy időszak amíg újra megnyitották a dokumentum szerkesztést, és akkor belehetett írkálni
2013. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mindig van jogorvoslati lehetőség. Csak éppen most nem tudsz belépni a felvibe informatikai okokból, 1-2 nap és elérhető lesz a saját kis jelentkezésed is, nem csak a honlap. Akkor tudsz fellebbezni.

De kérdezem, hogy hogy tegnap tűnt fel, hogy a 12 évi bizidet nem számolták? Nem tudom tegnap hány óráig lehetett belépni a felvibe, de már este felé biztosan nem. Akkor honnan derült az ki neked..10-óta elérhetőek a pontszámok..eredetileg rendben volt, vagy nem értem????

2013. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez érdemi válasz lesz, de próbáld meg az Oktatási Hivatalt elérni hogy az Educatiot, minden telefonszámot hívj fel ami releváns lehet, de akár még azokat is, amik nem tűnnek annak. Az a lényeg, hogy ne hagyd annyiban.
2013. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mielőtt még megostromolja az összes minisztériumot, azért azt tisztázzuk, hogy ha ő nem töltötte fel a dokumentumot, vagy ő nem töltötte ki, akkor felesleges is telefonálgatnia mert az NEM eljárási hiba...
2013. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez a TE hibád.

Feltöltötted a bizonyítvány másolatát, addig rendben.

De az adatokat NEKED kellett volna kitölteni.

A feltöltéssel csak igazolod, hogy az adatok, amiket be kellett volna írnod, valósak.


Ugye nem gondolod, hogy többezer felvételizőnek majd ők fogják bepötyögni mindezt?



Ez ugyanolyan, hogy hiába töltöttem volna fel a nyelvvizsga bizonyítványomat, ha nem jelzem a többletpontoknál, hogy van, akkor ők nem számítják be.

2013. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
válaszolók!! az a pötyögés az még februárban volt, így a 12. osztályos bizi részt én sem töltöttem ki, hiszen még nem volt!! nekem a felvi megcsinálta rendesen, ők írogatták be a jegyeket! csak minden oldalt feltöltöttem, tanúsítványt, bizonyítványt. végül igaz, nekem a duplázás volt kézenfekvő, attól még megcsinálták a jegyes részét is.
2013. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A 7-es válaszolónak igaza van! Februárban én is csak a 12 előtti biziknél tudtam begépelgetni a jegyeimet, mikor pedig megkaptam a 12. évvégit, akkor már nem lehetett beírni, csak feltölteni a dokumentumot...
2013. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen.. úgyhogy kérdező, ha mindent tényleg feltöltöttél, és ez majd ellenőrizhető lesz a "műveleteim" fül alatt, akkor bizony jogosan hivogathatod őket, nem szabad veszni. ilyen tömeges dolognál természetes, hogy nem sikerül 100%-ra megcsinálni a rendszert.
2013. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És most emiatt nem vesznek föl valahova?
2013. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!