Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemhez mindenképpen kell...

Egyetemhez mindenképpen kell laptop? TTK biológiára fogok járni, de mindenkit kérdezek, aki egyetemre jár

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy apukám nem akar nekem venni laptopot,és nem tudom,hogy szörnyen szükséges e a laptop egyetemre?Mert eddig 2000% a valószinűsége,hogy nem kapok laptopot :/

2013. aug. 18. 19:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
most leszek elsős(mondjuk nem bioszon),de nekem sincs.remélem azért meg lehet élni nélküle.legalább is amíg nem szerzek pénzt rá.
2013. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Rendben,megfogadom a jó tanácsokat,és spórolok rá stb.Nagyon köszönöm a válaszaitok! :))
2013. aug. 19. 16:05
 23/23 Laylah ***** válasza:

Van ismerősöm biosz szakon, elég sok diát adnak nekik, azokról kell tanulni (mert pl. egy növény kinézetét nem tudod megtanulni olvasásból), szóval ha nem is laptop, de valami kell, ami mindig kéznél van. 5 éve érettségiztem, most kezdem majd én is az egyetemet, szerencsére munkanélküli segélyből tudtam félretenni, meg apum kipótolt, így már márciusban megvettem a laptopomat.

Összefoglalva, jobb, ha van.


23/L

2013. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!