Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi értelme a FOSZK képzésnek?

Mi értelme a FOSZK képzésnek?

Figyelt kérdés
ugyan azok a FOSZK képzések vannak mint alapképzések, a tárgyak is szinte ugyan azok, mi értelme van + 2 évet ráhúzni az alapképzésen felül?
2013. aug. 21. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. A ráépülő alapképzésen a kreditek felét beszámíttathatod, tehát akár felére is csökkenhet a képzési idő.


2. Plusz pontot kapsz érte alapszakos jelentkezéskor.


3. Nem kell emelt szintű érettségi hozzá, és általában a ponthatár is alacsonyabb.


4. Állítólag sokkal inkább a gyakorlati rész van előtérben, mint az elmélet (bár ez szerintem iskolától is függ).


Én idén azért erre jelentkeztem, mert a ráépülő alapszak tele van tölteléktárggyal, már a szakmában dolgozom, és tudom, mire lenne szükségem. Ha meg később úgy döntök, hogy szükségem lenne egy diplomára dísznek, akkor 1,5 év alatt elvégzem a szakot.

2013. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm, alaposan kivesézted a dolgot:) Megkérdezhetem mire jelentkeztél?
2013. aug. 21. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ezzel kapcsolatban légyszi küldj privátot, nagyon szívesen válaszolok, csak mégse így nyilvánosan tárgyalnám ki ezt.
2013. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilvánosan mikor anonim vagy.... 😂 Még ha meg is lenne adva a neved,tudod te hány Kis Pista van aki jelentkezett a BGE-re?
2021. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!