Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemen hasznos a laptop?

Az egyetemen hasznos a laptop?

Figyelt kérdés
Most szeptemberben kezdem az egyetemet és kellene egy kis segítség.Sok embertől hallottam már azt, hogy jobban járok, ha nem füzettel, hanem laptoppal járok egyetemre, mert hasznosabb és jobb. Ez tényleg így van? Nem kell bevásárolni füzetből?
2013. aug. 23. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha hangosan gépelsz az zavarni fogja a körülötted ülőket.
2013. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nálunk soha senki nem jegyzetelt laptopra.

Jobban jársz egy darab lefűzhetős, kitéphető lapos füzettel, ha azt cipeled minden órára, nem egy laptopot.

Hasznos, de órákra felesleges.

2013. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ hogy milyen szakra jársz. Az infósok szoktak laptopot használni...


A legjobb módszer szerintem ha kinyomtatott/fénymásolt jegyzettel mész be, hogy már csak a megértés szintjén kelljen jegyzetelni. A sablon legyen készen!

2013. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elég kevesen használnak laptopot órán, de ettől függetlenül órán kívül nagyon jól jön, illetve az egész egyetemi rendszer használatához is szükséged lesz számítógépre.
2013. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én infós szakra járok de nálunk se szoktak olyan nagyon sokan laptopon jegyzetelni.

jól jön a laptop, de nem a jegyzetelés miatt.

2013. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy kommunikáció és médiatudományra járok és nem tudom, hogy ott szükség lenne-e rá, de nem hiszem. Akkor maradok a füzetes jegyzetelésnél.
2013. aug. 23. 10:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha csak jegyzetelnél vele, akkor füzet. Nálunk egyvalaki volt, aki laptopra gépelt órán, és a billentyűkattogás kicsit zavaró tud lenni.
2013. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Meg nem is tudsz azon olyan gyorsan írni!

Még mindig gyorsabb kézzel-

2013. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

" egész egyetemi rendszer használatához is szükséged lesz számítógépre"

esetleg szórakozásra használod még, illetve elektronikus könyvek

2013. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

értem! köszönöm a válaszokat!

elektronikus könyvek miatt úgyis inkább az ebook-ot használnám.

2013. aug. 24. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!