Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » S. O. S. angoltanárom meg fog...

S. O. S. angoltanárom meg fog buktatni? érdemes lenne másik iskolába átjelentkeznem?

Figyelt kérdés
Az angoltanárom 1,53as átlaggal megbuktatott megkérdeztem töle tudna e ajánlani magántanárt ajánlott is . Hozz jártam és nem mindig tudtam elmenni hozzá mert elég magas volt az óradíja. Késtem 20 percet mert otthonhagytam a diákigazolványomat és most nekem állt , hogy adjam meg anyukám telefonszámát (18éves vagyok) és félek hogy megbuktat az angoltanár mert a magántanár barátnöje... Érdemes lenne másik iskolába átiratkozni ugyanarra a szakra ? 11.es voltam , de a másik iskolában 0.tól kezdik az évet akkor nem vennének át?:S
2013. aug. 23. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Mikor van/ lesz a pótvizsga?

Ha tanultál rá,csak nem fognak megbuktatni.

De ahhoz az egész tavalyi tanév anyagát tudnod kell.

2013. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!