Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel Gimnázium...

Berzsenyi Dániel Gimnázium biológia tagozata?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne: az iskola, tanárok, tanulás, közösség és a biológia tagozat!

Köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 25. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
szar
2013. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben ha lehet...
2013. aug. 26. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
nagyon szar
2013. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van a Berzsenyinél jobb bilógia tagozattal rendelkező suli is. De ha egy jó hírű, remek közöséggel rendelkező, többnyire jó tanárokkal rendelkező suliba akarsz járni akkor ez tökéletes lehet neked. A legtöbbe mbernek a suli, mega. szakkörök mellet van ideje a közösségi életet élni. Én is Berzsenyis vagyok, nem azt mondom, hogy ez a tökéletes iskola, de én és a nagy többség, aki oda jár az nagyon szereti.

Előző válaszoló: Miért lenne sz*r?

2013. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Biosz-kémiás berzsenyis vagyok.


A tagozatos tárgyakat (biosz, kémia, matek) elég részletesen tanuljuk. Kemények a számonkérések. A nyelveket is nyomatják ezerrel. Tanulni kell.

Az iskola hangulata nagyon jó, tele vagyunk közösségi programokkal: Nagynull, kisnull, NON STOP, berzsenyis napok , témahét tolerancia hét, Fizika tábor, Matek tábor, Biosz-kémia tábor , nyelvi tábor IDÖK tábor, Osztálykirándulások.

Csere programokkal: francia nyelvi csere, olasz nyelvi csere, német csere, Comenius csere (matek témájú csere) Olasz és Spanyolországba.


A suli szellemisége nagyon szabad. Emiatt lehetséges az h ha téged nagyon érdekel valami (pl biosz) akkor nagyon sokat tanulhatsz róla és te lehetsz a legjobb, akár országos szinten is. A tanárok partnerként kezelnek és mindenben segítenek, de a komoly eredményekhez (OKTV, diákolimpiák) nem elég ha figyelsz órán, önjáró diákként saját szorgalomból sulin kívül is le kell tenni az asztalra.

A lényeg: Itt megkapod a lehetőséget h a legjobb legyél, de ehhez te is kellesz, és ha nem érdekel, akkor is el lehet tölteni azt a 4 évet, de nem érdemes

2014. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!