Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 16. 00-ig iskolában kell...

16. 00-ig iskolában kell maradni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hoztak egy új törvényt,miszerint általános iskolában bent kell maradni du.4-ig.Ez 8 osztályos gimire is vonatkozik?Most leszek 8.os.13/L

2013. aug. 26. 09:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom vonatkozik-e, de tudomásom szerint, ha anyud ír egy nyilatkozatot arról h nem akarja a délutáni tanszobát vagy akármit, akk hazamehetsz. Nem vagyok benne biztos, hogy így van, de ezt hallottam.
2013. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
24%
Gyerekként utáltam volna, felnőttként viszont jó dolognak tartom. Tessék hasznosan eltölteni azt az időt, leckét megcsinálni, vagy külön órákra menni, fakultációkra.. aztán délután 4-től lehet játszani estig, jó az.
2013. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy olvastam, hogy csak az alsó tagozatra érvényes.
2013. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,én úgy hallottam 1-8.évfolyamig van.Ez 8 osztályos gimire is vonatkozik?:))
2013. aug. 26. 10:51
 5/43 anonim ***** válasza:
78%

Ez gyakorlatilag a bejárósokat teljesen ellehetetleníti, és káoszt fog okozni a tömegközlekedésben, hiszen eddig az iskolások többsége 14-15 óra körül hazament, így viszont 16 után a dolgozók többségével együtt akar majd hazamenniük, ezzel növelve a délutáni csúcsot.


Aki ezt kitalálta, az nagyon nem gondolta végig.

2013. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
80%

Na majd ha elindult a tanév, akkor leszek kínáncsi

a "sóhajok"ra-

Mondjuk alsó tagozaton nem olyan rossznak tűnik a napközi- De utána? -

2013. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
De akkor 8.osztályosban is bent kell maradni?
2013. aug. 26. 17:13
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én tanítottam ott már régóta működött alsó tagozaton - sikeresen. Nem tiltakoztak ellene sem a szülők, sem a diákok.

A felső tagozat, az persze más. Lesz itt majd konfliktus szép számmal. Az ilyen korú gyerekek sokkal nehezebben tarthatók már benn az intézményben. És mi lesz a válasz? Lázadás. Na ne a Bountyra gondoljatok! Egyszerűen csak majd sokkal nehezebben fognak bírni a tanárok a diákokkal délután. Fáradtak, nyűgösek lesznek, és nem értik az értelmét az egésznek. Tanulás? Az sok helyen nem lesz majd. Legfeljebb papíron ledokumentálva.

Azzal meg ne foglalkozz, hogy nálatok lesz-e vagy sem! Meg lehet oldani, hogy neked ne legyen 4-ig.

2013. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:
66%
Szerintem nem lesz kötelező nyolcadik osztályosoknak bent maradni. Mégis mi a fenét csináljon az iskolában egy nyolcadikos gyerek 4-ig, amikor otthon úgyis annyit kell tanulni? Hülyeség, ahogy van! Ha délelőtt végigüljük a tanórákat, akkor a délután a miénk! Egyébként én is most megyek nyolcadikba, (8 osztályos gimibe járok) és egy szóval nem mondták, hogy ránk ez vonatkozna...
2013. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Hát ha itt is lesz "napközi",remélem nekem nem lesz.Legjobb bnőm 20 kmre lakik a sulitól,ha du. 4-kor végzünk nem tudom hogy jut haza időben.Ráadásul nekünk,8.osoknak a felvételire is kell készülni.(már aki elmegy)Felsőben már elengedhetetlen az a pár óra tanulás,amit otthon,csendben kell csinálnunk,nem pedig egy zajos tanteremben.;P Ebből még tényleg sok vita lesz.
2013. aug. 27. 14:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!