Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A volt gimis osztályfőnöknek...

A volt gimis osztályfőnöknek valóban le kell jelenteni kit hova vettek fel, vagy ezt az adott iskola megkapja központilag?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem "kell" bejelenteni, illik. Én pl. írtam egy e-mailt a volt ofőmnek, mert érdekli, és mert úgy érzem, megérdemli, hogy tudja, mert sok köze volt neki is ahhoz, hogy sikerült ezt elérnem. De a többi fontosabb tanáromnak is külön-külön elmeséltem a hírt.
2013. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá - én pl. rüheltem a gimis ofőm, ezért bankett után nem is beszéltem vele (meg a jövőben sem óhajtok). Ált. iskolás tanáraimnak és osztályfőnököm többet tud rólam. Persze az más tészta, ha jó kapcsolat volt köztetek, akkor ha szeretnéd miért ne? De nincs semmilyen törvény, amiben benne lenne, hogy köteles vagy lejelenteni neki a továbbtanulási szándékaidat :)
2013. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, én utálom az ofőmet. viszont az a tanár, akihez közel állt az általam választott pálya, ő maga hívott fel ponthirdetés után 3 perccel, és kérdezte, hogy na, hova vettek fel. pedig nem ő tanított, szimplán csak többször beszéltem vele a folyosón, és örült neki. :) ofőm meg ahol tudott, keresztbetett nekem.
2013. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Az iskola nem kapja meg, és az osztályfőnökök azért szeretik összegyűjteni, hogy aztán elmondhassák a kollégáiknak is a tanév elején, mert a tanári kart meglepő módon érdekli, hogy mi lett a munkájuk eredménye és mi lett azokkal a gyerekekkel, akikkel 4-6-8-12 évig töltötték a fél életüket.
2013. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Most érettségiztem és szakmaira jelentkeztem. Jövőre fogok jelentkezni a felsőoktatásra. Abban biztos vagyok, hogy a volt ofőmnek nem fogok semmit sem mondani, sőt nagyon is elkerülöm a suliban a szakmai éven. Nagyon utáltam mindig is, szóval biztos, hogy nem fogok vele beszélni. Egyátalán nem kötelező. Ha valamelyik másik tanár, aki mindig is kedves volt az osztályhoz megkérdezi, akkor neki természetesen elmondom.
2013. aug. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Gratulálok a lepontozó kommandónak! 100%-ot kap, aki leírja, hogy utálja az osztályfőnökét, lepontozást, aki választ ad a kérdésre. Szép volt!
2013. aug. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!