Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tennétek egy ilyen helyzet...

Mit tennétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Novemberben több műtéten is átestem, és hónapokig nem tesiztem. Aztán május végén újra részt vehetettem az órákon, de magasban nem tornázhattam egy jó ideig még, hogy nehogy elájuljak, vagy hasonló.(kötél,gerenda,bordásfal, gyűrű..stb.)Nem félek a magasban és nem is szoktam kibújni a feladatok alól, szeretek sportolni, szerettem mindig a tesi órákat.

Tanárnőnek odaadtam az igazolást, teljesen normális volt, mondta,hogy rendben van.

Pár nap múlva, kötélmászásnál mondtam, hogy akkor nem másszak fel teljesen, vagy mit csináljak helyette?

Erre mintha, nem is szóltam volna neki erről, megkérdezte az egész osztály előtt, hogy miért nem. Elég kínosan érintett, mert nem sokan tudtak a problémámról, hirtelen nem is tudtam mit mondani, csak arra hivatkoztam hogy adtam neki igazolást. Azután leintett és mondta,hogy csináljam, én felmásztam. Ez megismétlődött többször is, majd egyik alkalommal kicsit megszédültem, leestem és kicsit bevertem a fejemet. Na ekkor megijedt mindenki nagyon, főleg a Tanárnő. Szerencsére nem lett semmi bajom,de azóta nem találkoztunk és nem tudom, hogy lesz idén.

Tudom, hogy eligazították rendesen.

Lenne lehetőségem átmenni egy másik csoportba, (mellesleg az összes barátom is ott van), de az gyógytesis csoport, én meg olyan keveset mozgok, hogy jólesik 'rendesen' tesizni.

Mit tennétek a helyemben?

Köszönöm!



2013. aug. 29. 22:38
 1/3 Hófehérke19 válasza:
100%
Figyelj szerintem az egészséged a legfontosabb.Várj még egy kicsit a rendszeres sportal,járj inkább gyógytesire,főleg mert a barátaid is ott vannak:)
2013. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Evidens-

Sőt még a szabdidődben is eljárhatsz valahova,ha jól esik a mozgás-

2013. aug. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MissLawliet válasza:
100%
elsőnek igaza van
2013. aug. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!