Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemista gólyák! Nálatok...

Egyetemista gólyák! Nálatok segít a szülő a kollégiumi beköltözésnél?

Figyelt kérdés
Most kezdi az egyetemet a fiam.Nem ciki más szemszögéből, hogy én is ott vagyok vele?

2013. szept. 2. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

De ciki.

Egyetemista,legyen már elég nagy felülni egy vonatra a batyujával,és egyedül felhuzni a paplanját.

Ne menj vele,egész éven ezért fogják cikizni.

2013. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem ciki! amikor én mentem nekem is segített az anyukám és konkrétan nem érdekelt ki mit gondol, alapból nemcsak nekem segített szülő.

egyetemen minden baromságért tudják egymást cikizni, de csak poénból... azért reméli az ember, hogy normális emberek járnak egyetemre és ilyen butaságért nem fogják egymást gúnyolni véresen komolyan.

2013. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia engem anyukám és apukám is elkísért, sőt a szobatársaimat is.. Rengeteg holmit kellett vinni, nem tudtam volna egyedül becipelni..Segítettek anyumék még elmentünk boltba mikor láttuk mi hiányzik, kipakoltunk együtt, aztán elköszöntek, leléptek..
2013. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"De ciki.

Egyetemista,legyen már elég nagy felülni egy vonatra a batyujával,és egyedül felhuzni a paplanját.

Ne menj vele,egész éven ezért fogják cikizni."


Az egyetemben pont az a jó, hogy felnőtt emberek gyülekezete, akiket nem az érdekel, hogy a középiskolás agyi szinten megrekedtek szerint mi ciki és mi nem, hanem az, hogy mi praktikus. Nálunk még olyan is volt, aki újra bútoroztatta a kollégiumi szobát, na azt is érdekes lett volna a szülei nélkül felvinni.A legtöbben itt már nem csak a heti ruhát, meg két szendvicset viszik beköltözésre, nem mindenki boldogul.

2013. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Apám felajánlotta, hogy felvisz, de mondtam h nem kell. Tesómnál fent van csomó cuccom már, én meg két nagy batyuval, hátitáskával, biciklivel fogok felmenni 2 átszállás vonaton. Bár sztem nem ciki, de én nem akartam, hogy felvigyenek...
2013. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én de örülnék, ha segítenének..Kérdezd meg őt, hogy mi a véleménye!:)
2013. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Laylah ***** válasza:
100%

Engem is visz apum (meg jön velünk húgom meg a barátja, mert mi hülyék vagyunk a gps-hez, plusz mindig jól jön két üres kéz a pakoláshoz, cipekedéshez), de csak annyi, hogy megnézi, hova kerültem, milyen maga a hely, mi hol van. Kicsomagolni, rendezkedni már egyedül fogok, mint eddig is (csak ezelőtt Egerben, most meg Debrecenben).


23/L

2013. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aspartia ***** válasza:

Én azt vetem észre, hogy mindenkinek ált segít a szülője, SŐT! Van akihez még év közben is feljárt az apja, anyja.

Az tuti ,hogy idén én nem szülőstől megy fel, mer tavaly is olyan nagy bucsu volt, hogy inkább megoldom egyedül...

2014. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!