Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van akinek kötelező lett a...

Van akinek kötelező lett a tornadressz az új tanévben?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal már nincs is ilyen suli ahol kötelezően elvárják tesin. Maximum egy külön sportkörön ami mondjuk szertorna, vagy tánc de az megint más dolog már.

Van olyan suli állítólag ahol kérik de csak kimondottan torna anyagrésznél. Van olyan ahol csak alá öltözetnek, de már sehol sem kérik csak a dresszt. Maximum általános iskolákba alsó osztályokba.

Amiről tudok ahová az unokahúgom jár, Kiskunfélegyházi suli ott van olyan ahol kötelezően kérik 1-8. osztályig is a dresszt, mert volt hogy unokahúgomnak én vettem tavaly mert nálunk volt amikor árulták.

2013. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Én tartottam tőle, hogy esetleg bevezetik, de nem lett. Amúgy ha hideg van, azért ezt is felveszem...
2013. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen színű ?

Fekete jó ?

2019. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!