Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztálypénznek mi értelme...

Az osztálypénznek mi értelme van? Főleg a középiskolákban?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Például vesznek belőle az osztálynak valamit, vagy elmennek rajta kirándulni.
2013. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a kirándulást mindig külön fizetjük. Azt meg nem tudom, hogy mit vesznek még belőle.
2013. szept. 16. 19:15
 3/7 anonim válasza:
nálunk pl a kirándulásra szedik, meg azért hogy majd 11.be a 12.eseknek szalagavatóra megvegyük a tarisznyákat,szalagokat
2013. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, főleg, hogyha normálisan szedik. Nálunk abból lett finanszírozva a szalagavatóra az osztálytáncruha, a lányoknak a blúz, a tablókép. Meg évközben külföldi kirándulás is.
2013. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk abból volt a kirándulás, ha valami program volt az is, teremdekorációhoz cuccok (pl. lapok, festék), tanári ajándékok, szalagavató (bérlés+tánctanár+ruha), tabló, és végül a bankett. Ez így összesen elég sok, szerintem nem rossz részletenként fizetni, mert egyben pl. a 12. évi költségeket kifizetni nem kevés pénz, sokaknak jobb így. Plusz ha bármi van, kell az osztálynak pénz (pl. kell készíteni egy plakátot amihez kell mindenféle), lehet abból fizetni, nem kell állandóan a diákoknak borítékokkal rohangálni meg összegyűjtögetni, hanem csak elég átutalni egy számlára.
2013. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam, hogy ennyi mindenre elmegy a pénz. Azt hittem semmit sem vesznek belőle
2013. szept. 16. 21:14
 7/7 anonim válasza:
Hat nagyon erdekes mert amiket az elottem levik felsoroltak nekunk is mind kulon kellett fizetni es megis utalni kell havonta osztalypenzt O.0
2019. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!