Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal, önképző fotós/grafikus...

Fiatal, önképző fotós/grafikus vagyok és munkáimat szívesen látnám pólókon, táskákon stb. Ezt hogyan valósíthatnám meg? Hogy tudnék "pénzt csinálni" ebből?

Figyelt kérdés

20/F vagyok.

Szeretnék egy kis pénzt keresni de nem tudom, hogy hoyg kéne elkezdeni. mivel nincsenek ilyen ismerőseim.

Ha kell akkor küldök a munkáim közül párat. Még csak poster formában van meg de pár kattintás után meg tudnám tervezni pólóra is.


2013. aug. 8. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
ismerősök nélkül semmi esélyed. pláne ha még ilyen irányú diplomád sincs. senkit nem érdekel a tehetséged, az ötleteid, ha nincs protekciód. ugyanebben a cipőben járok mint te.
2013. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írásodban magamra ismertem én is. Szvesen megnézném a munkáidat , ha lehetséges, érdeklődés képpen.

Mivel rengeteget gondolkodok jómagam is ezen a kérdésen talán annyi tanácsot adhatok, hogy próbáld anyagilag kicsit felturbózni magad s egyénileg állítass ki néhány terméket, ezt próbáld reklámozni. Mostanában rengeteg tehetségkutató van , újonnan induló üzletláncok keresnek boltjaiknak egyéni tervezőket. Érdeklődj, járj a dolgok után, add be munkáid. Ha kitartó vagy sikerül előbb-utóbb! Befektetned viszont mindenképpen szükséges lesz, így ez az elsődleges amit meg kellene oldanod, persze egyidejüleg a többivel.

Ez nem könnyű szakma, senkit nem érekel hogyan valósítod meg magad, mindenkit csak a kész termék foglalkoztat. tudatosíts magadban türőképességed, hogy meddig vagy képes harcolni a céljaidért, s elég affinitást érzel ez iránt csak akkor vágj bele. Ha tudod félúton abbahagyod nem érdemes kudarba fulladj. Tudd már a legelején meddig vagy képes elmenni.

Sok sikert kívánok neked, talán egyszer találkozunk és kibeszéljük kezeink gyümölcsének megszületését ! :) :P

2013. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!