Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ügy, SZERINTEM, elég...

Az ügy, SZERINTEM, elég bonyolult. Van egy 14 éves lány az osztályomban. Habár vannak szabályaim, az egyik, hogy házi nyúlra nem lövünk, de ez a lány. Már attól beindulok, ha rám mosolyog. De van két "LLB"-je, akik. Részletek lenn?

Figyelt kérdés
... gyűlölnek. De a lányt saját állítása szerint nem érdeklik a többiek. Szerinte szép, kedves, értelmes, és figyelmes vagyok. De a legjobb barátnők véleménye valószínű befolyásolnák a válaszát. Ha csak el nem fut. Én koraérett vagyok, ő pedig lelkileg még mindig gyerek. Ezekből az okokból nem merem megkérdezni. Légyszi leginkább "szakavatottak" (nők 14-17 éves korig) írjanak, mert ebben a témában leginkább az ő véleményüben/tanácsukban bíznék. Mégis csak nőről van szó.15 ves Férfi vagyok. Normális ez az egész? Hasonló kérdésekben, ha tudok segítek. Általában tudom mit kell tenni, de nála semmit. Mit lehet csinálni
2013. júl. 4. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

hát te még inkább fiú vagy, már megbocsáss, ő pedig lány :)

a korotokból ítélve arra gondolok, hogy 8.osok vagytok, úgyhogy ballagás után megpróbálhatod :)

LLB :DDDDDDD bocsánat, fiútól még nem láttam

2013. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 éves férfi? Aranyos...:)

Tudod pont azért vagy még nagyon gyerek, mert 15 évesen azt hiszed magadról, hogy férfi vagy:) Olyan ez, mint a tudás. Minél többet tud valaki, annál jobban gyötri az érzés, hogy mennyi mindent nem ismer még.

Szóval maradjunk annyiban, hogy 15 éves kissrác vagy, aki nem tudja, mit kellene csinálni:)


Egyébként meg egy próbát nem ér meg? Dehogynem. Találkozgattok, aztán vagy közben rávezeted, hogy kár több is lehetne köztetek mint barátság, vagy megkérdezed. Ha összejöttök akkor majd kialakul minden, még az is lehet, hogy a barátnőknek semmi bajuk veled, csak félreértettél valamit.

2013. júl. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én biztos, hogy meghallgatnám a barátnőim véleményét, de lényegében ez az egész attól is függhet, hogy miért utálnak... ha tényleg mindenki szemében, teszem azt, bunkó vagy, akkor nyilván nem nézik jó szemmel a dolgot.. viszont ha nincsen semmi okuk "gyűlölni" akkor a barátnői hülyék, de az is lehet, hogy féltékenyek, vagy irigyek, esetleg nem akarják, hogy feledésbe merüljenek, egy pasi miatt... 15/l
2013. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm...
2013. júl. 5. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!