Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a kecskeméti...

Milyen iskola a kecskeméti Áfeosz? Mennyire erős?

Figyelt kérdés
Közgazdasági szakra négyessel belehet jutni ?
2013. okt. 13. 08:22
 1/1 anonim válasza:
Szia/Sziasztok! :) Egy Áfeoszos diák vagyok..:)Tudom hogy már egy kicsit megkésve írok,de remélem hogy végül minket választottál,ezért most néhány tudnivaló: Először is,ne féljetek,egyáltalán nem kell belehalni itt semmibe :) Gondolom,hallottatok a sulinkról jókat és rosszakat is egyaránt,de ettől ne rettenjetek el,hisz ez mindenhol így van! :) Mivel nem állami hanem szövetkezeti iskola vagyunk,ezért ennek vannak hátrányai de előnyei is,de ezt is meg lehet szokni..:) A tanárok nagyon jó fejek,közvetlenek,tanulmányi és személyes problémáiddal is fordulhatsz hozzájuk. És ha az általánosból biztos alapokat hoztál akkor egyáltalán nem kell megszakadni a tanulástól :)De persze, ezzel nem azt akartam mondani hogy egyáltalán nem kell tanulni...Ha figyelsz órán és érted a dolgokat akkor könnyen fogod venni az akadályokat ennyi az egész! :)) Ha ezen kívül még felmerül bármi kérdésetek,írjatok nyugodtan! :)
2014. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!