Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vasvári Pál Gimnázium. Milyen...

Vasvári Pál Gimnázium. Milyen az iskola, erős, közepes?

Figyelt kérdés
8. osztályos vagyok és ebbe a suliba szeretnék továbbtanulni. A átlagom olyan 4,2 körül van.. Erős iskolát szeretnék magamnak, de nem is ilyen megszakadósat :D. + még a Telekin gondolkoztam.. Köszönöm a segítséget :)
2012. okt. 13. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Melyik városbelire gondolsz? Nem egy Vasvári és nem egy Teleki van az országba...

Székesfehérváron a Vasvári erős, a Teleki még erősebb. A Teleki az "megszakadós" azok alapján, amiket hallottam róla.

2012. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, a Székesfehérvárira gondoltam. És köszi a választ :)
2012. okt. 14. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:
A Vasvári is elég nehéz. Azt írtad, nem akarasz megszakadni. Akkor valószínüleg 2es-3as tanuló lennél, kivéve, ha olyan jó a memóriád, hogy mindent megjegyzel az óráról.
2012. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4-5 tanuló vagyok.. Csak egyszerűen lusta.. De igazából a tudásom 70%-át órán szerzem, még ha közbe beszélgetek is..
2012. nov. 12. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Te ismered a képességeid. Annyit még mondanék, hogy nem egy osztálytársam volt kitünö általánosban, most viszont elég messze állnak attól a teljesítménytöl. Persze, ez szorgalom kérdése. Na meg, hogy mindent elsöre megértesz-e, és mennyit kell(ene) még otthon gyakorolni.


A diákélet nagyon jó! A vándortáborok pedig legendásak :D Március végén van a vasváris hét, mindenféle programokkal,bállal. A királyválasztás a legjobb: mindegyik osztály teleragasztja a saját királyjelöltével az iskolát, és sütik a sütiket ezerrel, meg hozzák a jó kis lilahagymás zsíroskenyeret, hogy rájuk szavazz. Nagyon jó hangulata van! Akkor szünetekben valahonnan gyorsan szereznek hangfalakat, és csinálják a 10 perces bulikat :D Oldalakat írhatnék róla.

2012. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link] ilyen 4 évfolyamos képzés indul.

Megéri nézegetni az iskola honlapját: olvashatsz a történetéröl, a diákéletröl/programokról, vannak képek, és statisztikák is alátámasztják, hogy jó gimnázium.

Nov. 21-én (jövöhét szerda azt hiszem) lesz felvételi tájékoztató az iskolában, 17:00-tól. Ha tényleg itt szeretnél tanulni, akkor jó ötlet jobban megismerni az iskolát, felmérni az elvárásokat. Meg ott minden kérdésre megbízható választ kapsz, nem csak olyan "azt hallottam,hogy..."-ot.

2012. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Húú, most így ahogy mesélitek nagyon megtetszett :D Viszont nem igazán tudok dönteni.. Természettudományos osztályba szeretnék járni. Arról nincs valami infótok ?:)
2012. nov. 13. 20:13
 8/10 anonim válasza:
énis abba az osztályba szeretnék járni majd:D
2012. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van róla infóm :) Mit szeretnél tudni? Kérdezz privátban, ha gondolod.
2012. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van néhány infóm, ugyanis oda járok..Akit érdekel írjon privit:)
2013. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!