Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetetlen lenne a továbbtanul...

Lehetetlen lenne a továbbtanulásom?

Figyelt kérdés

Rossz társaság, nem is túl elit iskola, ott is tojtam a tanulásra, csak a kettes legyen meg (kivéve történelem és magyar, azokat szerettem, jó is voltam ebből kifolyólag belőlük). Így letettem az érettségit, elmentem dolgozni (raktári dolgozó, tehát nem éppen egy magas kategória az előzményeknek megfelelően). Érettségi után 3 évvel egyre nagyobb bennem a vágy, hogy többet tudjak, továbbtanuljak, többre vigyem. Elkezdtem nyelviskolába járni, de ez ugye kevés lesz ahhoz, hogy valaha is bejussak egyetemre. Szerintetek képes lehetek felkészülni rá munka mellett? Javítani kellene az érettségin. Csak vágy marad?

22 éves vagyok


2012. okt. 21. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Érettségizz újra, akkor lehet esélyed és ha van olyan okj amit a szakodra beszáítanak, az is segíthet.Sok sikert!
2012. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van.Nem lehetetlen,ha vállalod újra az érettségit.:)
2012. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szurkolok neked, hogy sikerüljön :))

14l

2012. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!