Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szigetszen...

Mi a véleményetek a szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázimuról?

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi vagyok!:))

#továbbtanulás #gimnázium #felvételi #8. osztály #Batthány Kázmér Gimnázium
2013. okt. 18. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
29%

Gondolom a kérdés kiírása óta már eldõlt, hogy hova mész :)) én szigetszentmiklósi vagyok, látogatóban már többször voltam az épületben.Szép, tiszta, igényes.Unokanõvérem tavaly felvételizett, páros lábbal rúgták ki a 4,6-os átlagával.Egyik barátnõm viszont oda is jár, most már 2 éve, de õ azt mondja, rettentõ kemény suli, a tanárok iszonyat szigorúak.Azt is hozzátette, hogy a diákok többsége nagyon sznob vagy gazdag elkényeztetett, akik rendszeresen átgázolnak egymáson.

Én ismerek jópár batthyány-s diákot, elég vegyes társaság, akadnak köztük nagyon jófejek, de beskatulyázott stréberek is.Szóval, ha az egyetem a cél, akkor nagyon jó választás, de az ember készüljön fel a törtetõkre is.

2014. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát én nem tudom első válaszoló te kiket ismersz, én odajárok, és imádom a sulit. Vannak nagyon jó fej tanáraink, vannak átlagosok és vannak fantasztikusak. Azt meg nem értem miért mondják annyira hogy hú de kemény. Igazából ha bejutottál akkor nem vagy hülye, és akkor már nem annyira nehéz (én ötödiktől idejárok, nem tudom hogy máshol mennyit kell tanulni de nekem nem tűnik soknak.)Hozzá kell szokni az biztos, de nyelvvizsgát itt tutira leteszel, emelt érettségik, OKTV versenyek..Szerintem egyáltalán nem vészes a tanulás és anyagmennyiség, bár 10-től felfelé már elég kemény a fakultációk mellett, de meg lehet csinálni és közben tudsz élni közösségi életet is (ugyanis nem csak sznobok és gazdagok járnak hozzánk elsőkém.) xD Ha bejutottál, örülj nagyon mert baromira meg fogod szeretni. Alig tudnak majd 12-ben kirúgni annyira maradni akarsz majd. :)
2016. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!