Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent László Gimi? (bp)

Szent László Gimi? (bp)

Figyelt kérdés

Tudnatok nekem hosszan mesélni a suliról?

közösség,tanárok, mennyit kell tanulni (biosz-kemia osztaly erdekelne), mit kerdeznek felvetelin...4.5 os atlaggal van eselyem? kb. hany pontos felvetelit kellene irnom?

koszonom elore is:)



2013. okt. 20. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Uhh,ez már vagy az 5.ilyen kérdés,amire válaszolok.>< Nézz körül a többi kérdésben is vannak hasznos válaszok. Suli,közösség jó.Tanárok jók. Én emelt angolra járok,egyenlőre nem szakadok meg a tanulásban,de ez lehet csak nálunk van így. Jegyeid tökéletesek, ez alá ne nagyon menj. nagyjából 70 pontos központi már tuti. 65 alá ne nagyon menj. Kb ennyi,amihez most kedvem van.xD De nézz bele a többi Lacis kérdésbe is,mert sok hasznos infót már párszor leírtam!
2013. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én biosz-kémiás voltam, én is elég sokszor válaszoltam már itt ilyen típusú kérdésekre. :) Röviden: közösség kiváló, tanárok legtöbbje nagyon jó, a tanulás kibírható, órán a legtöbb mindent meg lehet jegyezni, ha figyelsz, érted és jegyzetelsz. (Hidd el, az egyetemen százszor nehezebb lesz. XD) 4,5-ös átlaggal simán van esélyed. Én anno 75 pontos központit vittem, a helyi felvételi meg nem volt olyan nehéz, bár akkor még csak írásbeli volt bioszból és kémiából, szóbeli nem. Na, hát ennyit röviden. Ha van kérdésed, tedd fel nyugodtan. :)
2013. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2013. okt. 23. 17:12
 4/4 anonim válasza:
Én három éve járok E-re és a szóbelis része se nehéz a tanárok nagyon kedvesek és szinte még segítenek is próbálnak rá vezetni a megoldásra.
2013. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!