Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen suli a XVII. kerületi...

Milyen suli a XVII. kerületi Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium? Milyen a közösség, tanárok, hangulat?

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 12:24
 1/2 anonim válasza:

Ez egy abszolút személyes vélemény, nekem alapból voltak problémáim a beilleszkedéssel, tehát van, akinek tetszett, de nekem speciel nem.

Tehát:

- a mi osztályunkban folyamatosan szivattak minket (10 a 4-5 ellen), szerintem ok nélkül..persze mindenkiben lehet hibát találni, de nem hiszem, hogy rászolgáltunk. Az osztály maradék része a hátunk mögött beszélt ki, esetleg közösségi oldalakon, nyilvánosan.

Senki se állt ki senkiért, senki se segített senkinek, a gólyanapokon (több évről beszélek most) olyan feladatokat csináltattak, hogy csak na... lehet, hogy csak az én éveimben volt ilyen, és pont rosszul jött ki, de hát én csak ennyit láttam belőle.

- a tanárok... hát, az teljesen változó. Volt, aki olyan kemény, hogy szünetekre/hétvégékre is 2-3 oldalas feladatsorokat adott, de volt olyan is, akitől alig tanultunk.

- hangulat... én minden reggel úgy keltem, hogy "már megint be kell menni oda, csak ezt a hat órát éljem túl", nyaranta ha csak eszembe jutott, fizikailag rosszul lettem (pánikroham-szerűség).. az iskola állapota elég ótvar (mikor legutoljára jártam ott, gyakorlatilag leomlott a fal), ami szerintem nagyban hozzájárul a hangulathoz. Mondom, ez egy full személyes vélemény, habár nem csak az enyém, a Kőrösiben megismert barátaim hasonlóan gondolják.


Órákig tudnék mesélni róla, én minden egyes percét gyűlöltem az ott töltött éveimnek. Úgy tudom, most másmilyen tagozatok is indultak, tehát az lehet, jobb, de nem tudom pontosan.

Lehet, hogy csak én fogtam ki rosszul, vagy nem nekem való, de visszagondolva örülök, hogy elmentem onnan...


Bocsánat a hosszú válaszért, de szerintem még így is rövidre fogtam.

2013. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok, annyit mondanék még, hogy nagyon nagy az óraszám. Ha van hat órád, szerencsés vagy, de a 7-8 teljesen normális volt nálunk. Húgom most az általános részébe jár (ötödik), neki is van 7 órája szinte minden nap, habár ez nem feltétlen az iskola hibája. Csak az a szervezés, ahogy megoldják ezeket, szörnyű.
2013. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!